1. АВТОР:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

3 вересня 2012, 19:30 Переглядів:

Гребенщиков заспіває в Харкові. Фото: afisha.ru.

У першій столиці нарешті стартував театральний сезон, який цієї осені подарує цілу бурю емоцій від нових вистав, фестивалів і виступів зірок. І тепер, на відміну від літнього затишшя, коли культурне життя міста просто завмерла, харків'яни зможуть запланувати дозвілля на будь-який смак.

Найбільш грандіозним подією вересня стане ювілейний концерт легендарної рок-групи "Акваріум" на чолі з її беззмінним лідером Борисом Гребєнщиковим. На честь 40-річчя свого колективу 27 вересня в 19.00 на сцені Оперного театру (вул. Сумська, 25) рокери представлять харків'янам свою нову програму "4000 років - продовження". Так що, заплативши 120-450 грн за квиток, ви зможете насолодитися улюбленими композиціями: "Батько яблук", "Аделаїда", "Марш священних корів", "Растамани з глибинки" і багатьма іншими.

Крім зіркових музикантів, до нас завітають також імениті актори. Так, 16 вересня о 19.00 в оперному зіграють Євген Ганелін (грав в серіалі "Убойная сила"), Михайло Разумовський ( "Бандитський Петербург") і Анастасія Мельникова ( "Вулиці розбитих ліхтарів"). Комедія з їх участю "Скандальна подія" розповість про перетворення банківського службовця. На театральних підмостках актори буде не тільки грати, але і кататися на роликах. Вистава обійдеться глядачам в 90-850 грн. А вже 23 вересня о 19.00 на сцені театру Шевченко (Вул. Сумська, 9) можна буде від душі посміятися під час вистави "Валянок", ролі в якому виконують Станіслав Садальський, Тетяна Васильєва, Жанна Еппле ( "Бальзаківський вік") і багато інших російські знаменитості (200-600 грн за квиток) .

НАЗАД В СРСР. Любителі шопінгу в цьому місяці можуть змінити бутики на площу Свободи, де 8-9 вересня розгорнеться Великий Слобожанський ярмарок. "Там будуть представлені вироби народної творчості, національні страви і костюми від районів міста. Крім того, передбачена концертна програма з народними піснями і танцями", - запевняє директор Культурно-мистецького центру Тетяна Іщенко. А 27 вересня в галереї "Мистецтво Слобожанщини" (пл. Свободи, 5) відкриють експозицію Валерія Лейко "Звідки беруться дорослі", який зібрав величезну колекцію радянських іграшок, фантиків, марок, значків та календариків родом з СРСР. Крім того, майже весь вересень в Центрі культури і мистецтв (Пушкінська, 62) буде працювати унікальна виставка "Фантазії та реальність арт-квілтінга". "Це нове явище в мистецтві, адже на одному полотні застосовуються всілякі техніки: батик, вишивка, бісероплетіння та багато іншого. Крім того, тут представлені роботи не тільки українців, а й зарубіжних майстрів", - пояснює Іщенко.

У печенігів - Скрябін і Кондратюк

Один з наймасовіших фестивалів Харківщини - "Печенізьке поле" - в цьому році стартує 15 сентября (початок о 12.00) і, як ніколи, порадує глядачів зірковими гостями. За словами організаторів, ведучим свята стане завзятий Кузьма Скрябін, який зарядить всіх присутніх порцією сміху і своїми музичними хітами. Крім того, на "Печенізькому полі" виступлять групи "ТІК" та Mad Heads XL, а також учасниці вокального телешоу "Голос країни" Ілларія і Марія Яремчук. "Родзинкою фестивалю стане зйомка програми" Караоке на майдані "з Ігорем Кондратюком, так що чекаємо всіх бажаючих продемонсріровать свої вокальні дані, а потім побачити себе по телевізору", - розповіли нам організатори. Крім того, глядачів на фесті чекають шоу музичних фонтанів і шоу барабанщиків, однак тонкість виступу поки що тримають в секреті.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "У вересні в Харкові можна побачити Гребенщикова зі Скрябіним і повернуться в СРСР". інші Новини Харкова дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Волкова Олена

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.