У Дніпро їдуть рокери: де і за скільки послухати "Ляпіса Трубецького" і "Пікнік"

1. АВТОР:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

5 квітня 2012, 12:25 Переглядів: 5 квітня 2012, 12:25 Переглядів:   «Ляпис Трубецкой» везе нову програму

«Ляпис Трубецкой» везе нову програму. Фото: lookatme.ru.

Особливістю гастрольної афіші Дніпра стало те, що зараз, в місто з'їдеться як ніколи багато знаменитих рок-груп. Але знайдуться розваги і для шанувальників естрадних виконавців.

РОК. Вже сьогодні ввечері в клубі "Тайм-Аут" відбудеться виступ відомого українського гурту "Бумбокс". Андрій Хливнюк зі своєю командою презентує новий альбом "Середній Вік", а також порадує старими улюбленими хітами. Як нам повідомили в клубі, сьогодні можна ще встигнути придбати квитки по 180 грн в фан-зону. А ось місця за столиками на першому поверсі (по 400 грн) і другому ярусі (по 500 грн) вже розкупили. Розпочнеться концерт о 20.00.

Тут же через два дня, 7 квітня, виступлять ще одні улюбленці публіки - рок-група "Ляпис Трубецкой". Білоруси везуть до нас нову програму «Не Биць скотам". Квитки на концерт коштують по 150 грн, а в день концерту - 180 грн. Причому для приїжджих меломанів діє система знижок - вхід для них буде коштувати по 130 грн. Але для цього потрібно буде надати паспорт та проїзний документ. Місця ж за столиками коштують від 200 до 300 грн. Початок концерту заплановано на 19.00.

6 квітня настане свято для фанів російської групи " король і шут ", яка виступить в ДК" Шинник ", що на вул. Героїв Сталінграда, 118-а. Квитків у касах ще досить. Причому ціна їх дуже демократична - від 120 до 150 грн. Група представить шанувальникам композит з нового альбому" Свято крові ", заснований на музиці з зонг-опери жахів ТОDD. Початок концерту о 19.00. А 19 квітня в рамках ювілейного туру тут же виступлять легендарні рокери - група" Пікнік ". Квитків у касах ще багато і ціни на них для будь-якої кишені: 190 , 290, 390 і 490 грн.

Завершить рок-естафету Святослав Вакарчук з проектом "Брюссель". На сцені, крім самого Вакарчука, ми також побачимо не менш відомих музикантів Сергія Бабкіна та Дмитра Шурова. Концерт відбудеться 19 квітня в палаці спорту "Метеор" о 19.00. Вартість квитків - від 150 до 550 грн.

ЕСТРАДА. Завтра на сцені театру опери та балету виступить відома російська співачка Любов Успенська, яка презентує пісні зі свого нового альбому "Історія одного кохання ..." Як нам розповіли в гастрольних касах театру, ще вільно можна дістати найдешевші квитки по 280 грн. А ось перші ряди обійдуться шанувальникам таланту Успенської в 1000 грн. Початок концерту заплановано на 19.00.

28 квітня в клубі "Імперія" відбудеться концерт екс-учасниці "Євробачення" від Росії Анастасії Приходько. Як нам розповіли в клубі, квиток на її виступ коштує 50 грн, але потрібно також заздалегідь забронювати столик - по 100 грн з людини. Початок концерту о 21.00.

Міні-діорами в ДК студентів

На майбутніх вихідних, 7 і 8 квітня, в Дніпропетровську пройде видовищна виставка "Мікро Світ-2012". Моделісти вже не один раз організовували огляд своїх робіт, завжди залучаючи велику кількість глядачів. На цей раз у виставці братимуть участь не тільки місцеві ентузіасти, але також майстри з: Києва, Броварів, Донецька, Маріуполя, Запоріжжя, Луцька, Житомира, Харкова, Білгород-Дністровського, Сімферополя.

Організатори заходу обіцяють продемонструвати відвідувачам цікаві різнопланові військово-історичні мініатюри: літаки, танки, кораблі, ракети і т. Д. А, мабуть, найбільш цікавими експонатами будуть діорами, в середньому, розмірами 25 на 30 см - маленькі сюжетні постановки, які відображатимуть картини фронтовий життя часів Великої Вітчизняної війни. Причому на крихітних фігурках бійців з ювелірною точністю відтворені найдрібніші подробиці обмундирування і навіть міміка осіб. Різноманітні також сюжети діарамок - бойові дії, побутові сценки в період відпочинку солдатів і навіть зустріч солдатів з рідними після Перемоги.

Цього року моделісти вирішили змінити місце проведення свого заходу з Дніпропетровського планетарію на Палац студентів в парку ім. Шевченко . У суботу виставка працюватиме з 10.00 до 18.00, а в неділю - з 10.00 до 14.00. Вхід вільний.

театральні прем'єри

У суботу, 7 квітня, в театрі ім. Горького дадуть спектакль російські зірки театру і кіно. Як нам розповіли в театральній касі, в постановці "Синя троянда" задіяні популярні серіальні актори: Ольга Остроумова, Ольга Арнтгольц та Кирило Сафонов. Вистава розпочнеться о 19.00. Вартість квитків варіюється від 250 до 320 грн.

А 25 квітня в театрі ім. Шевченко пройде спектакль "Люди і миші", головні ролі в якому зіграють такі знаменитості, як: Олександр Балуєв, Михайло Горевий і Регіна Мянник. Початок вистави о 19.00. Вартість квитків - від 440 до 1290 грн.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "У Дніпро їдуть рокери: де і за скільки послухати" Ляпіса Трубецького "і" Пікнік "". інші Новини Дніпра дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Скиданова Майя

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.