Відомі музиканти Давид Герінгас, Дали Гуцерієва і Катерина Лехина виступлять в Астані

Початок концерту о 18.00.

Прославлені музиканти Давид Герінгас, Дали Гуцерієва і Катерина Лехина виступлять в Астані, повідомляє Zakon.kz .

На сцену Великого залу «Астана Опера» 16 вересня вийдуть музиканти, чиї імена широко відомі у всьому світі: віолончеліст і диригент, лауреат першої премії (золота медаль) Міжнародного конкурсу імені П.І. Чайковського Давид Герінгас; лауреат I премії Міжнародного конкурсу ім. С. Кнушевицкого Далі Гуцерієва (віолончель) та лауреат I премії Міжнародного конкурсу вокалістів Пласідо Домінго «Опералія» Катерина Лехина (сопрано). Програма концерту «Зірки виконавського мистецтва» також пройде в блискучому виконанні Симфонічного оркестру «Астана Опера».

За пульт Симфонічного оркестру «Астана Опера» постане маестро Давид Герінгас, який також виступить сольно, як віолончеліст, виконавши твір Kol Nidreі Макса Бруха. Нагадаємо, що Давид Герінгас відомий не тільки своєю віртуозною грою, а й надзвичайно великим репертуаром: від Баха і Моцарта до Губайдуліної і Васкса. Одним з перших на Заході він представив музику композиторів-авангардистів Росії і Прибалтики. Багато з них присвятили музикантові свої твори. Як диригент працював з оркестрами Європи, Мексики, Коста-Ріки, Ісландії, Японії, Китаю.

Його колега віолончелістка Далі Гуцерієва належить до нового покоління талановитих російських музикантів. Лауреат I премії Міжнародного конкурсу ім. С. Кнушевицкого. На сцені «Астана Опера» прозвучить Сюїта для голосу, віолончелі та оркестру, яку спеціально для віолончелістки написав наш сучасник - російсько-британський композитор Костянтин Боярський. Молода солістка регулярно виступає на сценах найбільших театрів Фінляндії, Іспанії, Італії, Чехії.

Разом з Дали Гуцерієва концерт-сюїту для віолончелі, сопрано та симфонічного оркестру Костянтина Боярського виконає солістка Великого театру, співачка-сопрано Катерина Лехина, що стала в 2007 році лауреатом I премії Міжнародного конкурсу молодих вокалістів Пласідо Домінго «Опералія». У 2008 році відбувся її дебют в Королівському оперному театрі Ковент-Гарден в партії Олімпії з «Казок Гофмана», а в 2011 році співачка отримала престижну нагороду Американської академії звукозапису "Греммі" в номінації «Найкращий оперний запис».

Початок концерту о 18.00.

Більше новин в Telegram-каналі «Zakon.kz» . Підписуйся!