Матеріали за 04.12.2018 »Тува-Онлайн

Особистий кабінет

У Науковій бібліотеці тувинського державного університету відбувся круглий стіл на тему «Проблеми розвитку бібліотек освітніх установ Республіки Тива», на якому були присутні представники бібліотек міста Кизил У Науковій бібліотеці тувинського державного університету відбувся круглий стіл на тему «Проблеми розвитку бібліотек освітніх установ Республіки Тива», на якому були присутні представники бібліотек міста Кизил.

Сьогодні бібліотеки вступають в нове інформаційне суспільство і переживають кардинальні зміни як у здійсненні своєї основної діяльності - з обслуговування користувачів, так і в технологічному плані.

Прес-служба ТувГУ

Поява нового податку ніколи не радує платника податків.

У команді її ласкаво називають «мамою» - за надзвичайно дбайливе і трепетне ставлення до спільної справи. Тетяна Донгак - воротар команди «Asia Gold» аматорської жіночої футбольної ліги (ЛЖФЛ) «Пантеон». Закінчила школу № 12 в Кизилі, за професією - інженер-енергетик. Уже п'ять років після закінчення університету живе і працює в Москві, а останні два роки - пристрасна любителька футболу. Вікторія Кондрашова, Тувинская правда У команді її ласкаво називають «мамою» - за надзвичайно дбайливе і трепетне ставлення до спільної справи У вихідні в Теелінской ДЮСШ серед колективів Бай-Тайгинський кожуун Туви проводилися змагання "Ми за здоровий спосіб життя!", Де організаторами виступило Управління освіти. У підсумку в змаганнях з баскетболу I місце посіла команда Районного суду, II місце за командою Управління освіти, III місце зайняла команда ЦКБ.

Тувинської книжкове видавництво пропонує увазі жителів республіки фантастичну повість для дітей Шангир-оола Монгушевіча Сува «Хуулгаазин Ак-Баштиг» ( «Чарівна гора Ак-Баштиг») Тувинської книжкове видавництво пропонує увазі жителів республіки фантастичну повість для дітей Шангир-оола Монгушевіча Сува «Хуулгаазин Ак-Баштиг» ( «Чарівна гора Ак-Баштиг»).

Фантастична повість «Хуулгаазин Ак-Баштиг» про двох хлопчиків, перед якими ставиться завдання захистити в майбутньому життя на нашій планеті, повідомляє видавництво на своєму сайті.

vk.com/tuvinskoe_izdatelstvo

3 грудня близько 18 години до чергової частини пункту поліції №4 (с 3 грудня близько 18 години до чергової частини пункту поліції №4 (с. Мугур-Акси) міжмуніципального відділу МВС Росії «Дзун-Хемчикського» надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду на автодорозі «Хандагайти - Мугур-Акси».

На місце події було направлено слідчо-оперативну групу.

УГІБДД МВС РТ

Закон Республіки Тива «Про величину прожиткового мінімуму пенсіонера в Республіці Тива на 2019 рік», який підготовлений Міністерством праці та соціальної політики Республіки Тива був прийнятий депутатами Верховної Хурал (парламенту) Республіки Тива Закон Республіки Тива «Про величину прожиткового мінімуму пенсіонера в Республіці Тива на 2019 рік», який підготовлений Міністерством праці та соціальної політики Республіки Тива був прийнятий депутатами Верховної Хурал (парламенту) Республіки Тива.

Величина прожиткового мінімуму в Республіці Тива розраховується на підставі Правил обчислення величини прожиткового мінімуму на душу населення

30 листопада близько 16-ї години під час несення служби на 1019 кілометрі автодороги Р-257 «Єнісей» державтоінспекторами Дзун-Хемчикського району з метою перевірки було зупинено автомобіль марки «ГАЗ» під керуванням 48-річного уродженця Монгун-Тайгінского району 30 листопада близько 16-ї години під час несення служби на 1019 кілометрі автодороги Р-257 «Єнісей» державтоінспекторами Дзун-Хемчикського району з метою перевірки було зупинено автомобіль марки «ГАЗ» під керуванням 48-річного уродженця Монгун-Тайгінского району.

При огляді транспортного засобу, в кузові, державтоінспектори виявили та вилучили 1510 пляшок горілки різних найменувань без федеральних акцизних марок.

УГІБДД МВС по Республіці Тива

У послузі «Заміни гудок» «Мегафона» доступні дві нові композиції групи «Khoomei Beat» - яскравих представників нового покоління тувинських музикантів, що популяризують тувинський горловий спів в сучасному оформленні У послузі «Заміни гудок» «Мегафона» доступні дві нові композиції групи «Khoomei Beat» - яскравих представників нового покоління тувинських музикантів, що популяризують тувинський горловий спів в сучасному оформленні.

Група «Khoomei Beat» стала першою групою з Туви, чия музика з'явилася в каталозі мелодій послуги «Заміни Гудок».

Олена Затинайченко, Мегафон