Групова поїздка в International Language Schools of Canada (ILSC)

1. Вчимо англійську в культурному, діловому та мультинаціональному мегаполісі Канади!
  2. Що входить в обов'язки керівника групи:

Місто: Торонто, Канада

Вік: від 13 років

Дати: 2-14 січня 2017 року

Проживання: приймаюча сім'я

Вартість: 3800 $

При реєстрації на участь в груповій поїздці до 15 листопада діє знижка $ 150!

При наявності відкритої канадської візи розмір знижки на програму становить $ 250.

Групова поїздка за кордон від STUDY.UA - це поєднання інтенсивних уроків англійської та насиченого відпочинку. Цієї зими ми пропонуємо українським школярам відвідати Торонто, своїми очима переконатися у відкритості і дружелюбності канадців і значно поліпшити знання мови.

Мовна школа ILSC в 2013 році була визнана найкращою школою англійської в усьому світі. У Торонто вона розташована в жвавому районі міста, поруч з транспортними розв'язками, парками, ресторанами і торговими центрами. Після занять хлопців чекають екскурсії та розваги в найбільшому і самому мультинаціональному мегаполісі Канади, а вечорами школярі будуть практикувати англійську і ближче знайомитися з новою культурою в приймаючих канадських сім'ях.

Спільно з ILSC ми також приготували для хлопців ознайомлювальний тур по університетах і коледжах, які є партнерами STUDY.UA в Канаді. Школярі на власні очі побачать, як проходить навчання за кордоном - можливо, це допоможе їм у майбутньому прийняти рішення при надходженні за кордон.

Мета нашої поїздки - максимально підтягти англійську в найкоротші терміни, тому програма навчання у хлопців буде дуже насичена. Щоб відразу ж почати навчання, тест на визначення рівня англійської мови школярі пройдуть ще в офісі STUDY.UA, а відразу після приїзду в Канаду будуть розподілені по групах в залежності від своїх результатів.

Заняття проходять в сучасних аудиторіях з кваліфікованими викладачами. Завдяки своїй інтерактивній формі (і відсутності домашніх завдань) час для хлопців летить непомітно. В кінці навчання, після фінального тесту, школярі отримують сертифікат, що підтверджує їх рівень володіння англійською мовою.

Наші учні проживають у приймаючих канадських сім'ях, в кімнатах на кілька чоловік.

Щоб отримати право приймати іноземних студентів, сім'ї проходять ретельну перевірку, тому ви можете бути впевнені в комфортних умовах і безпеки вашої дитини. Проживання в сім'ї - одна з головних особливостей програми, оскільки дає можливість щодня спілкуватися з носіями мови, знайомитися з їхніми традиціями і способом життя. У приймаючих сім'ях можуть бути свої діти, але їх присутність на період поїздки не гарантовано.

Разом з приймаючою сім'єю діти снідають і вечеряють. Обід, як правило, проходить на території школи. На вихідних школярі харчуються разом з сім'єю 3 рази в день, а в разі екскурсії - отримують ланч з собою.

Програма групової поїздки дуже насичена - щоб діти встигали не тільки вчитися, а й відпочивати.

Хлопці побачать головні визначні пам'ятки Торонто, прогуляються по центру канадського мегаполісу, побувають на легендарній CN Tower, зможуть відвідати найбільший в країні океанаріум Ripley's Aquarium of Canada, походити по торговий центрам і сувенірним магазинчиках міста. Також школярів чекає тур по ВНЗ-партнерів STUDY.UA в Канаді - відмінна можливість провести розвідку на місці для всіх, хто планує вступати до інших держав!

* В екскурсійну і розважальну програму можуть вноситись зміни з причин, не залежних від керівника групи.

Що входить у вартість програми?

Групові поїздки від STUDY.UA - це пакетне пропозицію, яке включає в себе абсолютно всі витрати по поїздці, крім кишенькових грошей:

• візовий збір;
  • авіапереліт Київ-Торонто-Київ;
  • трансфер з аеропорту і назад;
  • проживання та харчування в приймаючій сім'ї;
  • навчання 30 уроків на тиждень і навчальні матеріали;
  • сертифікат із зазначенням рівня знань мови по закінченню програми;
  • медична страховка на час групової поїздки;
  • проїзний квиток по Торонто;
  • екскурсійна і розважальна програма;
  • ознайомчий тур по ВНЗ-партнерів STUDY.UA;
  • супровід керівника групи;
  • цілодобова підтримка співробітником компанії STUDY.UA;
  • послуги компанії STUDY.UA з оформлення візи та організації поїздки.

Супровід керівника групи

У поїздці вашої дитини супроводжує досвідчений співробітник компанії STUDY.UA, чиє завдання - організувати навчання, проживання та відпочинок дітей максимально комфортним, безпечним, пізнавальним і ефективним чином.

Що входить в обов'язки керівника групи:

• Бути на зв'язку з батьками та дітьми в режимі 24/7;
  • Вирішувати всі побутові і організаційні питання групи;
  • Займатися перебування дітей за кордоном;
  • Стежити за процесом і результатами навчання;
  • Відвідувати всі заходи та екскурсії;
  • Приділяти увагу кожній дитині, стежити за дисципліною;
  • Зберігати кишенькові гроші і документи дитини.

Якщо ви хочете дізнатися докладніше про програми, зареєструватися, або отримати консультацію, залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.

Що входить у вартість програми?