XI фестиваль національних культур в Гродно

1. XI фестиваль національних культур в Гродно

XI фестиваль національних культур в Гродно

XI фестиваль національних культур в Гродно   З 3 по 5 червня в г XI фестиваль національних культур в Гродно
З 3 по 5 червня в г.Гродно пройшов XI фестиваль національних культур. На два дні місто стало центром справжнього карнавалу. Свої подвір'я відкрили представники 37 національностей. Вперше у фестивалі взяли участь громадяни Китаю, США, Великобританії, Венесуели, Кореї, Ірану, Лівану.
Така увага до фестивалю з боку зарубіжних гостей наочно показує повагу до національної та міжкультурної політиці, яку проводить Республіка Білорусь.

На фестивалі культур пройшла шотландська вечірка і концерт ірландських танців, а офіційне відкриття за традицією почалося масштабним ходою представників усіх національностей по центральній вулиці Гродно. Спеціально до свята був створений золотий китайський дракон і глядачі оцінили влаштоване уявлення - навколо учасників утворився справжній живий коридор.

Родзинкою свята стали національні подвір'я, на яких можна було ознайомитися з культурою та звичаями різних країн-учасниць, а також продегустувати національні страви.

На два дні це свято повністю захопив усе місто. Фестиваль тривав до глибокої ночі. Глядачів ще чекав кінотеатр під відкритим небом, феєрверк, концерти на міських майданчиках.

Ті, що навчаються інженерного факультету "Командно-інженерного інституту" МНС Республіки Білорусь взяли активну участь в пропаганді казахської культури на XI Республіканському фестивалі національних культур.

Студентами нашого інституту були представлені звичаї і традиції казахів, національна юрта (національне переносне житло кочового народу) з предметами побуту, а також проведена велика музична програма і театралізована хода на головній сцені.