У центрі Єкатеринбурга з'явиться сталева стрічка з цитатами Володимира Висоцького

Поки композиція прихована від екатеринбуржцев, побачити, що там, зможемо тільки завтра опівдні

Біля входу в БЦ «Висоцький» з'явиться нова незвичайна скульптурна композиція. Котушка з кіноплівкою завбільшки з людський зріст, з котушки тягнеться дев'ятиметрова сталева стрічка. На стрічці будуть набрані відомі цитати з творів барда. При цьому цитати будуть міняти в залежності від пори року. Поки композиція прихована від очей городян: побачити, що там, зможемо тільки завтра. Скульптуру урочисто відкриють 24 липня в полудень.

Ідеолог створення нової скульптури - бізнесмен і один з власників БЦ «Висоцький», а також засновник музею Володимира Висоцького Андрій Гаврилівський. У церемонії відкриття, крім нього, візьмуть участь син барда Микита Висоцький і музикант Олександр Ф. Скляр.

В цей же день о 14:00 в ЦК «Урал» стартує відбірковий тур конкурсу молодих авторів-виконавців. Журі, в складі якого буде і Олександр Ф. Скляр, і Микита Висоцький, і дідусь уральського року Олександр Пантикін, відбере музикантів, які поїдуть на головний російський рок-фестиваль "Нашестя". А о 19:00 на майданчику ЦК «Урал» пройде концерт групи «Ва-Банк '».

Біля бізнес-центру є й інша скульптурна композиція, присвячена барду, - на ній Володимир Висоцький разом зі своєю музою Мариною Владі. її відкрили ще в 2006 році .

її   відкрили ще в 2006 році

Володимир Висоцький і Марина Владі - такий пам'ятник є неподалік від «Висоцького», біля входу в БЦ «Антей»

А поруч з «Висоцьким» в минулому році з'явилося графіті з портретом поета і цитатою з його пісні .

Минулої осені в музей Висоцького приїжджала його вдова Марина Владі - французька актриса була дуже сильно вражена експозицією музею і пізніше зізналася, що ледь могла стримувати нахлинули спогади і сльози.

А минулого тижня померла перша дружина Володимира Семеновича - Іза Висоцька, в Нижнетагильском драматичному театрі, де актриса працювала з 1970 року, в пам'ять про неї встановлять меморіальну дошку .

Текст: Анастасія РОВНУШКІНА
Фото: Артем Устюжаніна / E1.RU