У Тбіліському театрі імені Грибоєдова відзначать 80-річчя Володимира Висоцького

1. На сцені Тбіліського державного академічного російського драматичного театру імені А. С. Грибоєдова,...

ТБІЛІСІ, 23 січня - Новини-Грузія

ТБІЛІСІ, 23 січня - Новини-Грузія. Вечір, присвячений 80-річчю від дня народження культового поета, співака і актора Володимира Висоцького, пройде в Тбілісі 27 січня.

На сцені Тбіліського державного академічного російського драматичного театру імені А. С. Грибоєдова, о 19:00 відбудеться концерт-спектакль під назвою «Мені є що заспівати ...».

Організатор проекту - Міжнародний культурно-просвітницький союз «Русский клуб» за підтримки Банку ВТБ і московського видавництва «Лібріка».

На концерті виступить легендарний Вахтанг Кікабідзе, співачки Ірма Сохадзе, Майя Бараташвілі, виконавці Темур Татарашвілі, Зураб Доїджашвілі, Вахтанг гордовитий-Паліашвілі і інші.

У концерті візьмуть участь гості з Росії: автор-виконавець Борис Драгилев, а також поет, сатирик і автор-виконавець Тимур Шаов.

В якості почесних гостей спеціально на вечір з Москви приїдуть відомий журналіст Юрій Рост, фотохудожник, дочка поета Роберта Рождественського Катерина Рождественська, провідний фахівець в області висоцковеденія Андрій Крилов, директор Російського державного архіву літератури і мистецтва Тетяна Горяєва, екс-міністр культури РФ Наталя Дементьєва, директор найбільшого книжкового магазину Росії «Москва» Марина Каменєва і інші.

У заході також беруть участь артисти театру імені Грибоєдова: Ірина Мегвінетухуцесі, Нана Дарчіашвілі, Михайло Арджеванідзе, Ніно Кікачеішвілі і Ніна Нинидзе.

«Глядачів чекають нові аранжування, несподівано переспівані усіма улюблені пісні, оригінальна сценографія. Пісні прозвучать в авторському аранжуванні Коте Маланія », - йдеться в повідомленні організаторів.

Крім того, в рамках вечора запланована презентація двох книг: «Висоцький в Грузії» (видавництво «Лібріка», Москва, за участю «Російського клубу») і видання з серії «Росіяни в Грузії», присвячене перебуванню Володимира Висоцького в Грузії.