У Туву прибутку художники зі Студії військових художників ім. М.Б.Грекова »Tuva.Asia

Художники приїхали в рамках угоди, укладеної владою республіки з Управлінням культури Міністерства оборони Росії Художники приїхали в рамках угоди, укладеної владою республіки з Управлінням культури Міністерства оборони Росії. Для них Міністерством культури Туви організовані екскурсії по республіці з творчими пленер. Готові роботи будуть виставлені в Національному музеї Туви вже 24 травня, по завершенню перебування художників в республіці.

Серед майстрів живопису знаменитій студії - художники Олександр Ананьєв, Юрій Бірюков та Андрій Дроздов. Гості побували на пленері в етнокультурному комплексі «Алдин-Булак», який знаходиться в мальовничому містечку Баликтиг-Хараар в 45 кілометрах від Кизила. Сьогодні їх повезли на одне з найкрасивіших озер Туви - Чагитай.

У плані поїздки - зустріч військових студійців з відомими тувинськими колегами по кисті. Гості відвідають також Центр розвитку тувинській традиційної культури і ремесел, де дадуть майстер-класи студентам художнього відділення Кизильскій коледжу мистецтв, учням Республіканської школи мистецтв імені Р. Кенденбіля і учням дитячих шкіл мистецтв республіки.

Довідка

Студія військових художників імені М.Б. Грекова - унікальний творчий колектив. Студія була заснована в 1934 році з особливою місією, що полягає в служінні історії, відтворенні в художніх образах знаменних сторінок слави російської зброї і доблесті російських воїнів.

Студія добре відома в Росії і за кордоном своїми масштабними проектами, створеними за замовленням держави. Це більше 70 панорам і діорам, від найбільшого в країні полотна «Сталінградська битва» до оформлення Центрального музею Великої Вітчизняної війни на Поклонній горі.

Художниками Студії імені Грекова створені такі шедеври монументально-історичного жанру як монумент Батьківщини-матері на Мамаєвому кургані і «Воїн-визволитель» в берлінському Трептов-парку.