Сфера - волонтерство за кордоном, міжнародні волонтерські програми

1. Міжнародні волонтерські програми
  2. Як взяти участь?
  3. Що дає людям волонтерство за кордоном?

Всім привіт! Ми - волонтерський рух Сфера, з 2007 року займаємося організацією і координацією міжнародних волонтерських програм. Ми працюємо в 2 напрямках:

Міжнародне волонтерство - це спосіб об'єднати людей, які хочуть подорожувати і приносити користь, і соціально значущі проекти, яким потрібна допомога добровольців. З нашою допомогою сотні росіян (а також громадян Казахстану) отримують можливість поїхати на волонтерство за кордоном, безкоштовно жити в приймаючій країні і спілкуватися з людьми з різних культур.

наш офіс знаходиться в Нижньому Новгороді, але ми працюємо з усією Росією і Казахстаном.

Міжнародні волонтерські програми

Сьогодні ми співпрацюємо з приймаючими організаціями в Європі (в тому числі з European Solidarity Corps, екс EVS ), Азії, Африці, Північній і Південній Америці - вибір напрямків величезний.

Багато хто їде на закордонне волонтерство виходячи не з бажаної країни, а з напряму діяльності. Напрямки можна розділити на 4 основних групи:

• Соціальні проекти - допомога дітям, біженцям, людям з особливими потребами, літнім людям
  • Екологія - робота в національних парках, допомога тваринам;
  • Реставрація - відновлення пам'ятників архітектури та інших значущих об'єктів;
  • Творчість і культура - допомога в організації фестивалів, робота в творчому колективі та ін.
Всім привіт

Як взяти участь?

Щоб стати волонтером, людині потрібні 3 речі

1. Головне - бажання. Бажання подорожувати і внести свій корисний внесок.
  2. Підібрати міжнародну волонтерську програму виходячи з тривалості, типу роботи на проекті і вашого віку.
  3. Відсилаюча організація. Поїхати волонтером за кордон офіційно і безпечно можна тільки від міжнародної волонтерської організації. Сфера пропонує вам свій багаторічний досвід в цій справі.

Дві складові у вас вже є: бажання і куратор - тобто ми! Залишилося тільки підібрати проект і підготуватися до нього. Це не так страшно, як вам зараз здається: з нашою допомогою у вас все вийде. Всі відповіді та інструкції ви знайдете на нашому сайті.

Що ми гарантуємо? Сфера як відправляє організація забезпечує оформлення заявки, підтримку волонтера, проведення тренінгів та постачання всією необхідною інформацією. Ми гарантуємо, що в якості приймаючої сторони виступає сумлінна організація. Перебування волонтера і праця в іншій країні відповідає міжнародним стандартам.

У чому ми допомагаємо? Ми допомагаємо в складанні заявки на проект, консультуємо по оформлення візи , Даємо контакти колишніх волонтерів, які можуть поділитися власним досвідом.

Чого ми не робимо? Сфера - це не туристичне агентство, яке підбирає "тур" і вирішує всі питання. Тільки ви самі можете знайти підходящу вам вакансію . Також ми не складаємо за людину мотиваційний лист і тим більше не збираємо документи на візу. Ми заохочуємо самостійність, адже волонтер - це діяч, а не споживач. Проте, ми завжди відповідаємо на питання, даємо поради, потрібну інформацію і підтримуємо волонтера на всіх етапах.

Що дає людям волонтерство за кордоном?

Подорожі в далекі країни - мрія багатьох. Проекти волонтерства зі Сферою допомагають здійснити цю мрію і дають чудові можливості:

• Можна поїхати в іншу країну бюджетно, при цьому уникнути більшої частини витрат або зовсім ні за що не платити.
  • поїздка на тривалий час : На відміну від звичайних путівок «на 6 ночей», добровольчі проекти тривають довго - від 2 тижнів. Зазвичай добровольці працюють 4-5 годин на день, решту часу у них вільно. У вас буде багато часу для вражень!
  • Ви потрапляєте в компанію волонтерів з різних країн, в середу живого спілкування. Це можливість завести нових друзів і поліпшити свою англійську!
  • У вас буде відчуття того, що ви робите корисну справу - для суспільства, дітей, природи, культури.

Зверніться до нас, і ми допоможемо вам відправитися на волонтерство за кордоном, безкоштовно жити в іншій країні, робити важливі речі разом з друзями з усього світу!

Як взяти участь?
Що ми гарантуємо?