Мовна практика і стажування за кордоном

Мовна практика входить в обов'язкову   програму навчання   студентів Мовна практика входить в обов'язкову програму навчання студентів. Студенти Російсько-турецької навчально-наукового центру регулярно проходять практику в мовних центрах і найбільших навчальних закладах Туреччини (Анкара, Стамбул). Крім того, вони направляються для проходження практики в бібліотеках, науково-дослідних сходознавчих установах, турецькому ліцеї в Москві, перекладачами на виставках і міжнародних конференціях, кінофестивалях, спортивних змаганнях. За рекомендацією Центру студенти беруть участь також в археологічних експедиціях, пов'язаних з вивченням культурної спадщини тюркських народів. Зокрема, вони брали участь в розкопках давньо-уйгурської фортеці Пор-Бажин середини УШ століття, які відвідували міністри і керівники Російської Федерації і офіційні закордонні гості.

Викладачі турецьких університетів, турецькі вчені, громадські діячі та письменники відвідують Центр під час офіційних візитів до Росії, запрошуються для читання лекцій і проведення семінарів. Діє угода про обмін студентів і про співпрацю між РДГУ та університетом Фатіх (Стамбул), Державними турецькими мовними курсами для іноземців «Тёмер».

Повернутися в розділ «Інформація для студентів та абітурієнтів»