Гранд Готель Європа в Санкт-Петербурзі

1. Різноманітність номерів готелю
  2. Цінова політика
  3. Додаткові послуги в «Гранд Готель Європа»

Одним з найбільш авторитетних і старих готелів Північної столиці Росії є «Гранд Готель Європа» Одним з найбільш авторитетних і старих готелів Північної столиці Росії є «Гранд Готель Європа». Саме розташування готельного комплексу в самому культурному і комерційному центрі Санкт-Петербурга приваблювало сюди найзнаменитіших і неординарних гостей. За 135 років існування двері готелю відчинилися перед такими людьми як П.І. Чайковський, Елтон Джон і навіть Білл Клінтон.

Поселившись в номерах «Гранд Готель Європа», ви завжди зможете скористатися всіма перевагами воістину королівських номерів. У номерах є: міні бар, радіо і супутникове телебачення, телефон, Wi-Fi доступ до інтернету на замовлення, фен і персональний сейф.

Різноманітність номерів готелю

Серед номерів «Гранд Готель Європа» є найрізноманітніші за цінами і комфортабельності. Серед класичних номерів бюджетного ряду ви зможете скористатися класичними номерами. Популярністю тут користуються такі категорії номерів як класичний стандарт, класичний покращений, історичний стандарт.

Якщо ви звикли користуватися більш розкішними апартаментами, то Вам напевно підійдуть номера такого ряду як історичний Бель Шамбер, класичний люкс, класичний історичний іюкс або історичні люкс апартаменти. Всі категорії номерів представлені як в варіанті одиночного проживання, так і варіанті проживання для двох осіб або подружньої пари. Антикварні меблі і оригінальність концепції припадуть до смаку навіть найвибагливішим цінителям краси.

Романтичні номери Бель Шамбер з художньо оформленими мальовничими терасами, що відкривають вид на нічний Петербург, залишать найприємніший слід у Вашій любовної історії.

Цінова політика

Ціни на проживання в «Гранд Готелі Європа» коливаються в ціновому діапазоні, від 13000 рублів за класичний стандарт до 100000 рублів за історичні апартаменти класу люкс, але можуть змінюватися в залежності від пори року, яке Ви виберете для відпочинку.

У вартість проживання вже входить «Шведський стіл» під час сніданку

Додаткові послуги в «Гранд Готель Європа»

«Гранд Готель Європа» розташовується в центрі Петербурга, в безпосередній близькості до метро Невський проспект і до Російському музею Так само на території готельного комплексу Ви зможете скористатися такими послугами як консьєрж сервіс, секретар і перекладач, фітнес-центр, SPA-салон, послуги водія і трансфер, а так же шоколадна фабрика.

Спеціально, щоб перетворити Ваш відпочинок в задоволення, на території «Гранд Готелю Європа» розташовані ресторани: «Європа», «Россі», «Ікорний Бар,« Дворянське зібрання »,« Чопстікс »і кафе« Мезонін ».

Розташування готелю в самому центрі міста зробить Ваше перебування тут ще зручнішим. «Гранд Готель Європа» розташовується за адресою: вул. Михайлівська, д. 1/7.

Відвідавши Санкт-Петербург і зупинившись один раз в «Гранд Готелі Європа», Вам неодмінно захочеться повернутися сюди ще ні один раз.

Якщо прочитавши все вище викладене, Вам захотілося відпочити в «Гранд Готелі Європа», записуйте контактні дані для бронювання номерів, телефон 8-800-555-0-812.

Для бронювання номера потрібно скласти заявку не пізніше, ніж за 10 днів до запланованої дати заїзду. Бронь проводиться за передоплатою. Внесення передоплати має бути протягом трьох діб після виставлення рахунку.

Офіційний сайт готелю: http://www.grandhoteleurope.ru