Тройська унція в грамах >> Вважаємо скільки в 1 тройської унції

1. Трішки історії
  2. Значення одиниці ваги

Тройська унція - назва, знайоме гравцям фінансового ринку, але незнайоме рядовому обивателю. Цікавитесь дорогоцінними металами і біржовою торгівлею? Тоді читайте, що представляє собою позначення, яку вагу входить в це поняття, розберемося, від чого залежить встановлена ​​вартість. Якщо ви хочете дізнатися щось нове про металах, прийнятих в оборот на ринку - тоді наш огляд для вас!

Трішки історії

Перш ніж розбиратися, скільки важить тройська унція в грамах, варто поговорити про історію появи цього визначення. Ви здивуєтеся, але занурюватися в давню міфологію не доведеться - Троя тут абсолютно ні при чому. А ось на Францію звернути увагу варто. Обговоримо докладніше?

• Ще в п'ятому столітті ярмарок у французькому містечку Труа (переклад слова Troy) стала відомою і популярною серед безлічі купців;
  • До дванадцятого століття рівень торгівлі досяг величезного значення для кількох країн;
  • Зростання популярності ярмаркової торгівлі привів до необхідності створення єдиної системи вимірювання, що підкоряється певним стандартом, щоб закріпити надійність угод;
  • У той час існували надійні заходи - Тулузький і кельтський фунт. За аналогією з ними був узятий французький лівр, до складу якої входить фунт срібла;
  • Популярність прийнятої одиниці постійно росла - перша згадка можна знайти аж в 1930 році, та й до сих пір вона використовується на біржі. Спочатку захід застосовувався для зважування зернових культур і лікарських препаратів, а чому дорівнює ТУ тепер?

Зараз метрична система вимірювань використовується в переважній більшості світових країн. Однак вага тройської унції як і раніше активно застосовується в ювелірній і банківській сферах як мірила дорогоцінних металів і каменів.

Цікавий факт - міра вимірювання «гран» до сих пір використовується в Сполучених Штатах для зважування пороху і боєприпасів.

Торкнулися глибин історії? Пора розібратися, скільки важить тройська унція золота в грамах! Торкнулися глибин історії

Значення одиниці ваги

Досить один раз запам'ятати, скільки важить тройська унція золота в грамах - ця одиниця ваги прийнята і не змінюється безліч років.

Тройська унція в грамах має усталену масу, рівну 31,1034768 - це значення можна округлити до зрозумілої усної цифри, що дорівнює 31,1035.

Розбираючись, скільки тройських унцій в 1 кг золота, варто вивчити прийняте значення:

• TR.OZ;
  • Або просто ozt.

Відзначимо, яке міжнародне позначення заходи прийнято на міжнародній же біржі - існує кілька абревіатур, використовуваних в залежності від різновиду металу:

• XAU - золотий метал;
  • XAG - срібло;
  • XPT - платина;
  • XPD - паладій.

Вартість тройської унції золота на відміну від ваги змінюється - це відбувається двічі на день. Вага тройської унції золота в грамах встановлений сотні років назад і залишається незмінним, а ось за встановлення ціни відповідає Лондонський фіксинг. Два рази на день показники визначаються в наступне час:

• Вранці в 10-30 за лондонським часом / в 15-00 ввечері
  • За московським часом в 13-30 вранці / в 18-00 ввечері.

Тут відповімо на питання - чи варто інвестувати в золото?

Ви вже знаєте, скільки грам в тройської унції золота - вартість заходів до Першої світової війни не змінювалася. Ціна була узгоджена Банком Англії по золотому стандарту:

• Ціна покупки дорівнювала 3 фунтам 17 шилінгам і 9 пенні;
  • Продаж здійснювався за курсом 3 фунта 10,5 шилінгів.

Перша зміна вартості в Лондоні було зафіксовано 12 вересня 1919 року. В даний час найбільші учасники ринку визначають, скільки коштує цінний метал, в залежності від таких факторів:

• Пропозиція учасників ринку;
  • Попит на покупку.

Розглянемо головних учасників фінансового ринку, що визначають поточну вартість на біржі для всього світу:

• HSBC;
  • Societe Generale;
  • Scotia Mocatta;
  • Deuche Bank;
  • Barclays Capital.

Знаючи, скільки грам в 1 тройської унції, варто розібратися, яка валюта використовується в угодах з цим стандартом:

• євро;
  • Фунт стерлінгів;
  • Американський долар.

Швидко обчислити потрібну вагу, виміряти кількість ozt в тонні або кілограмі, допоможе калькулятор метричних заходів.

Ми розповіли вам, скільки грам в тройську унцію входить, згідно з даними міжнародної фінансової біржі. Тепер ви знаєте кілька цікавих фактів про дорогоцінному металі - це необхідно кожному, хто цікавиться покупкою жовтої коштовності. актуальний курс золота на сьогодні за посиланням.

актуальний   курс золота на сьогодні   за посиланням

Цікавитесь дорогоцінними металами і біржовою торгівлею?
Обговоримо докладніше?
Торкнулися глибин історії?