Група "Звери" виступили в Event-Hall - 30 листопада / Події та новини / Сіті-парк «ГРАД»

Напевно, найпопулярніша російська поп-рок-група відвідала концертний зал Event-Hall Сіті-парку "Град" вже в третій раз. Цієї осені музиканти подорожують по містах Росії з презентацією альбому "Один на один" (2014 року).

Цієї осені музиканти подорожують по містах Росії з презентацією альбому Один на один (2014 року)

"Звірі" неодноразово згадували в спілкуванні із засобами масової інформації про те, що їх шостий студійний альбом буде відрізнятися за звучанням від попередньої музики. І не обманули: композиції "Один на один", "Клятви", "Пташеня", якими музиканти відкрили концерт, дійсно здаються більш серйозними, ніж легковажні хіти групи, записані в нульових. До речі, нові пісні "Хмари з цигарок", "Краще в тобі", що прозвучали в цей вечір, є саундтреком до серіалу Валерії Гай Германіки "Травневі стрічки".

Втім, до середини концерту музиканти змінили настрій і, одну за одною, виконали ритмічні "Нікуди не треба", "Рома, вибач", "Кільцева" і "Для тебе", колись зробила їх знаменитими. На фінальному програші пісні "Бути добрішим" Рома Білик склав компанію барабанщику Михайлу країв, взявши в руки палички і примостившись у тому-томи, а під час "Напоїв міцніше" поп-рокери закликали публіку підтримати повільну композицію вогнями екранів і спалахів їх смартфонів.

Рома Звір під час виступу за традицією був небагатослівний. Але шанувальникам про це давно відомо, тому вони насолоджувалися музикою, танцювали і підспівували. Весь вечір хтось із фанатів наполегливо просив "Райони-квартали", і цю пісню музиканти, звичайно, включили в сет-лист вечора, тільки виконали в самому кінці. Свій вихід на біс музиканти завершили піснею "До скорої зустрічі", після якої Рома Білик пообіцяв, що наступного разу колектив порадує шанувальників дійсно дуже скоро.

Свій вихід на біс музиканти завершили піснею До скорої зустрічі, після якої Рома Білик пообіцяв, що наступного разу колектив порадує шанувальників дійсно дуже скоро

В кінці виступу лідер групи "Звери" взяв в руки смартфон і з задоволеною посмішкою зробив кілька кадрів заповненого залу Event-Hall.

"Спасибі, Воронеж! Дуже приємно, чарівно!" - написав артист в коментарі до фото в своєму Instagram.