Російський державний медичний університет ім. Н. І. Пирогова (РГМУ)

Контакти:
117997, Москва, вул. Островитянова, д. 1; тел. (495) 434-31-74
rsmu.ru

Відгуки (3)

Ліцензія серія А №166150, рег. №7034 від 23.05.2006 р
Свідоцтво про державну акредитацію серія АА №000260, рег. №0254 від 27.07.2006 р

Історія Російського державного медичного університету ім. Н. І. Пирогова починається з 1906 року. Тоді під впливом прогресивної громадськості були організовані Московські жіночі курси. Потім курси перетворили в 2-ій Московський державний університет, з якого в 1930 році виділився самостійний 2-ий Московський державний медичний інститут, який отримав в 1956 році ім'я великого російського хірурга і анатома Миколи Івановича Пирогова.

Російський державний медичний університет сьогодні - це комплекс навчально - лабораторних, науково - дослідних і допоміжних будівель і споруд, студентське містечко "Медик", медичний центр, їдальня, студентський спортивно - оздоровчий табір "Конаково" на Волзі, фундаментальна бібліотека, клінічні бази в міських лікарнях, поліклініках та інших лікувально - профілактичних установах.

Загальне керівництво діяльністю університету здійснює Вчена Рада, який очолює ректор РГМУ. До складу Вченої Ради університету входять проректори, декани факультетів та завідувачі кафедрами, провідні професори і наукові співробітники, представники студентів, ординаторів, аспірантів.

Найважливішими підрозділами університету є факультети: лікувальний, педіатричний, медико-біологічний, московський, психолого-соціальний, стоматологічний і фармацевтичний, крім того є факультети удосконалення лікарів, післядипломної освіти, підвищення кваліфікації викладачів.

У структурі університету - науково-дослідні інститути, лабораторії, факультет підвищення кваліфікації наукових співробітників. Великі відділи ВНЗ забезпечують навчальну та наукову роботу: відділ аспірантури, ординатури і докторантури, відділ інформаційно-освітній систем, навчальний відділ, навчально-методичний відділ, деканат виробничої практики та інтернатури, деканат по навчанню іноземних громадян.

Великих успіхів в лікуванні багатьох захворювань пов'язані з діяльністю вчених нашого університету. Йдеться про серцево-судинних та інфекційних хворобах, про досягнення в хірургії, педіатрії та т. Д.

РГМУ найтіснішим чином пов'язаний з практичною охороною здоров'я. Базами університету є 38 найбільших міських лікарень, ряду диспансерів, пологових будинків. У них майбутні лікарі проходять клінічну підготовку під керівництвом досвідчених викладачів.

Університет багато років підтримує тісний зв'язок з випускниками, надає їм науково-методичну та консультативну допомогу. Багато з них закінчили інтернатуру, ординатуру, аспірантуру і докторантуру на наших кафедрах.

У навчально-лабораторному комплексі зосереджені теоретичні кафедри лікувального, педіатричного, Московського і медико-біологічного факультетів, оснащені сучасним навчальним і науковим обладнанням. Університетська фундаментальна бібліотека містить понад 700000 томів, там є читальний зал для навчальної та наукової роботи.

Багатопрофільна Республіканська дитяча клінічна лікарня оснащена сучасним медичним обладнанням. В єдиному комплексі з лікарнею побудований обчислювальний центр.

Навчально-лабораторний комплекс, навчальний корпус та гуртожиток розташовані компактно; це зручно для студентів, ординаторів та аспірантів, які навчаються в РГМУ і живуть в нашому студмістечку "Медик".

Факультети РГМУ:

вища школа

• Лікувальний факультет
  • педіатричний факультет
  • Медико-біологічний факультет
  • Московський факультет
  • Психолого-соціальний факультет
  • Стоматологічний факультет
  • фармацевтичний факультет
довузівська підготовка
  • Факультет довузівської підготовки
  • Підготовчі курси
поста освіта
  • Факультет післядипломної освіти
  • Факультет підвищення кваліфікації
  • Факультет удосконалення лікарів

Відгуки: 3

Портал Вузи Росії є спеціалізованим інформаційним ресурсом, що має на меті просування інформації про умови вступу та навчання у вищих навчальних закладах Російської Федерації. На сайті представлено понад 1000 вузів РФ, т.ч. вузи Москви, вузи Санкт-Петербурга, вузи Самари, вузи Єкатеринбурга, вузи Казані, вузи Новосибірська, вузи Уфи, вузи Краснодара, вузи Владивостока і інших міст Росії. Розміщення докладної інформації про вузи в базі даних порталу здійснюється редакцією порталу на підставі загальнодоступної інформації про навчальні заклади з посиланням на сайти вузів за вибором редакції.