Казанський Державний Університет Культури і Мистецтв (КГУКІ)

1. спеціальності:

Казанський Державний Університет Культури і Мистецтв (КГУКІ) заснований в 1969 році як філія Ленінградського державного інституту культури ім. Н.К. Крупської, в 1974 році реорганізовано в Казанський державний інститут культури. У 1991 році перейменований в Казанський державний інститут мистецтв і культури. У травні 1995 року отримав статус академії, 4 липня 2002 року отримав статус Казанського державного університету культури і мистецтв.

Казанський Державний Університет Культури і Мистецтв (КГУКІ) - прогресивно розвивається вуз, адаптується до сучасних соціально-економічних та суспільно-політичних умов, що грає все більш активну інтеграційну роль в регіональному, федеральному і міжнародному освітньому просторі.

Викладачі КГУКІ активну участь у науковій і творчій діяльності, розробляють проблеми історії, філософії, класичного мистецтва, національних культур, етнографії і фольклору народів Поволжя, культурології, музеєзнавства, соціальної педагогіки бібліотечно-інформаційної діяльності, книгорозповсюдження, документаційного забезпечення управління, прикладної інформатики. В Університеті щорічно проводяться наукові конференції регіонального, всеросійського і міжнародного рівнів.

спеціальності:

• «Видавнича справа та редагування»
  • «Культурологія»
  • «Документознавство та документаційне забезпечення управління»
  • «Соціальна педагогіка»
  • «Інструментальне виконавство»
  • «Акторське мистецтво»
  • «Вокальне мистецтво»
  • «Диригування»
  • «Музичне мистецтво естради»
  • «Бібліотечно-інформаційна діяльність»
  • «Народна художня творчість»