Іркутський державний технічний університет

664074, Іркутськ, вул. Лермонтова, д. 83; тел. (3952) 40-50-00
www.istu.edu

Ліцензія серія АА №002460, рег. №2450 від 23.11.2009 р
Свідоцтво про державну акредитацію серія АА №001413, рег. №1380 від 23.06.2008 р

Іркутський державний технічний університет - найбільший вищий навчальний заклад у Східній Сибіру.

Заснований в 1930 р Він, силами своїх викладачів, студентів і випускників, вніс значний вклад в освіту, культуру країни, становлення і розвиток вітчизняної промисловості і науки. Університет за більш ніж 70-річний шлях свого розвитку трансформувався з інституту гірничо-металургійного профілю, в політехнічний вуз, а потім в багатопрофільний університет, органічно поєднує в собі технічне, природничо, гуманітарне, економічне, юридичне і художнє напрямки освіти. Це відрізняє його від інших вищих навчальних закладів. За роки свого існування університет підготував близько 100 тисяч кваліфікованих фахівців для Росії, країн ближнього зарубіжжя, а так само Азії, Африки, арабського Сходу, Латинської Америки, Європи. Заслуги університету в підготовці кадрів відзначені державними нагородами нашої країни і Монгольської народної республіки. Міжнародним визнанням вузу і його випускників є членство університету в численних міжнародних організаціях, фондах і асоціаціях.

Іркутський державний технічний університет веде підготовку по 10 профілям, 34 напрямами та 86 спеціальностями за всіма формами основного навчання, складається з 18-ти факультетів, філії в місті Усолье-Сибірське і 21 представництва на території Іркутської області та за її межами. У 2005 році відкрито представництво університету в Монголії. В університеті розвиваються спеціальності технічного і технологічного профілів, будівництва та архітектури, економіки і управління, транспорту і зв'язку, енергетики, енергетичного машинобудування та електротехніки, комп'ютерних наук, нанотехнологій, культури і мистецтва, гуманітарних і ряду інших профілів. Реалізуються освітні програми середньої професійної освіти.

Фізико-технічний інститут ИрГТУ

спеціальності:

• Нанотехнології:
    • Наноматеріали
    • Кваліфікація: інженер
  • Багатоканальні телекомунікаційні системи:
  • Радіотехніка:
    • Кваліфікація: інженер
  • Електроізоляційна, кабельна і конденсаторна техніка:
  • Мікросистемна техніка:

факультети:

• Факультет транспортних систем
  • енергетичний факультет
  • кібернетичний факультет
  • Факультет технології і комп'ютеризації машинобудування
  • Хіміко металургійний факультет
  • гірничий факультет
  • Факультет геології, геоінформатики та геоекології
  • Факультет бізнесу та управління
  • Факультет будівництва та міського господарства
  • архітектурний факультет
  • Факультет образотворчого мистецтва
  • Факультет права, соціології та ЗМІ
  • Факультет прикладної лінгвістики
  • Заочно-вечірній факультет
  • Міжнародний факультет (підготовчий)
  • Факультет післядипломної навчання
  • Факультет середньої професійної освіти

Філія ИрГТУ в м Усолье-Сибірське

Портал Вузи Росії є спеціалізованим інформаційним ресурсом, що має на меті просування інформації про умови вступу та навчання у вищих навчальних закладах Російської Федерації. На сайті представлено понад 1000 вузів РФ, т.ч. вузи Москви, вузи Санкт-Петербурга, вузи Самари, вузи Єкатеринбурга, вузи Казані, вузи Новосибірська, вузи Уфи, вузи Краснодара, вузи Владивостока і інших міст Росії. Розміщення докладної інформації про вузи в базі даних порталу здійснюється редакцією порталу на підставі загальнодоступної інформації про навчальні заклади з посиланням на сайти вузів за вибором редакції.