Єдинорос Бурматов позбувся посади першого заступника голови комітету Держдуми по утворенню

Депутат фракції Єдина Росія Володимир Бурматов

Депутат фракції "Єдина Росія" Володимир Бурматов. © Володимир Федоренко / РІА Новини

Держдума зняла з посади першого заступника глави комітету за освітою єдинороса Володимира Бурматова і перевела його в комітет у справах громадських об'єднань і релігійних організацій в якості рядового члена, повідомляє "Інтерфакс".

Раніше на засіданні думи перший заступник голови комітету з регламенту Надія Герасимова (фракція "Єдина Росія") доповіла про те, що Бурматов написав в комітет відповідну заяву за власним бажанням.

Вона зазначила, що комітет з регламенту не розглядає причини такого рішення, заяву Бурматова було погоджено з фракцією "Єдина Росія". Таким чином, поки невідомо, чи пов'язано це рішення Бурматова з недавнім скандалом навколо його дисертації.

На думку ряду користувачів, захищена їм в 2006 році наукова робота «Формування інформаційної культури студентів в діяльності вузівських засобів масової комунікації культурологічного підходу» є не чим іншим, як авторефератом.