Розклад заходів на День міста в Мінську

Вже протягом 10 років Мінськ святкує свій день народження в другі вихідні першого осіннього місяця. Цього року основні святкові заходи пройдуть 10 і 11 вересня. Девіз святкування цього року «Енергіі и інтелекту годину, славути Мінск, ти вибіраеш нас!». У ці дні в місті пройде маса заходів, тому краще визначити свій маршрут на святі заздалегідь. Вже протягом 10 років Мінськ святкує свій день народження в другі вихідні першого осіннього місяця

Власне для цього і публікуємо розклад заходів на День міста Мінська - 2011:

Розпочнеться святкування 10.09.2011 р о 11:00 біля обеліска «Мінськ-місто герой» з урочистого покладання квітів.

Основне місце святкування - парк Перемоги . З 12 дня тут будуть працювати кілька концертних майданчиків. У парку пройде ярмарок майстрів народної творчості, свято меду і «Лицарський фест».

Біля «Мінськ-Арени» з 12:00 до 21:00 пройде молодіжний свято «Пекло слова та справа - студенцтва Мінску стварае славу», де студенти мінських вузів продемонструють різні науково-технічних досягнення. Там же, у «Мінськ-Арени» протягом усіх вихідних на Велодромі буде проходити турнір зі спортивних танців.

У міській ратуші о першій годині дня розпочнеться свято духової музики. На площі Свободи о пів на четверту відбудеться урочисте відкриття Дитячої філармонії в відтвореному будівлі Церкви Св.Духа. А ввечері там же в Верхньому місті пройде свято «Мінськ театральний» за участю театральних акторів. У невеликому сквері біля ратуші буде організована виставка тематичної літератури, де можна буде безпосередньо познайомитися з письменниками. Проект носить назву «Мінська художня готель».

Проект носить назву «Мінська художня готель»

Біля Національної бібліотеки свято почнеться опівдні. Тут відкриється виставка-ярмарок товарів від мінських підприємств, виставка архітектурних і інноваційних проектів і велика концертна програма. Ярмарок, до речі, триватиме і 11 вересня з 12:00 до 17:00.

О першій годині дня біля головного входу Національної бібліотеки можна буде насолодитися хоровим мистецтвом.

На вулиці Революційної біля Музею історії міста Мінська опівдні пройде культурно-просвітницький свято з реконструкцією сюжетів міського побуту початку 19 ст.

До речі, вулиці Революційна, Комсомольська та Інтернаціональна на час свят стануть пішохідними.

У районі Троїцького передмістя в Нижньому місті з полудня до 8ми вечора буде проходити фестиваль вуличних музикантів.

У Палацу спорту відбудеться спортивне свято з показовими виступами мотофрісталістов і стантрайдерів. Спортивні заходи пройдуть і в акваторії водосховища «Дрозди» - з 9 по 11 вересня тут буде проходити 3ий етап чемпіонату Європи з водно-моторного спорту.

Малюки зможуть відмінно провести час в Центральному парку ім. М. Горького. У суботу з 12ти до 17ти тут пройде спортивне свято з іграми, конкурсами та цікавими вікторинами.

У всіх кінотеатрах міста пройдуть тематичні заходи і покажуть художні та документальні фільми про Мінську. У Белгосцірке пройдуть благодійні вистави.

У суботу о 22:00 над акваторією Комсомольського озера відбудеться всіма улюблений феєрверк!

Крім того, в кожному районі міста адміністраціями будуть організовані тематичні заходи, виставки та спортивні змагання.

У парку Перемоги, у Національної бібліотеки і в районах міста святкові заходи триватимуть і 11 вересня.