Ковзанки, тюбінг і снігові гірки: найпопулярніші зимові розваги в Москві

Пережити довгу сльотаву московську зиму і не впасти в депресію під силу далеко не кожному. Кращий засіб для боротьби з нудьгою і зневірою - прогулянки і активний відпочинок на свіжому повітрі. На щастя, існує безліч способів весело провести час всією родиною, не залишаючи меж міста. Ось лише деякі з них.

1. Ковзанки
Одним з найпопулярніших місць зимового часу москвичів були і залишаються катки. Сьогодні вони є майже у всіх скверах і дворах столиці, і покататися в своє задоволення можна і не залишаючи меж району. Однак за дійсно яскравими враженнями та зручною інфраструктурою краще відправитися на головні майданчики міста.
Наприклад, на каток на ВДНГ - найбільшу льодовий майданчик Росії, де одночасно можуть кататися 4500 чоловік. По п'ятницях тут проводять танцювальні майстер-класи, а у вихідні - конкурси, активні ігри і навіть ранкову зарядку на ковзанах. Майже не поступається йому за розмірами і каток в ЦПКіВ ім.Горького, який в цьому році оформлений в стилі стріт-арт. Крім основної льодового майданчика в парку працює також дитячий каток, окрема танцювальна і хокейна зони. Ну а звання найпопулярнішого катка традиційно з року в рік дістається катку у ГУМу. Тут вас чекає по-справжньому святкова атмосфера, розкішний вид на яскраво прикрашену Червону площу і бездоганне льодове покриття, але є і один недолік - черги.

2. Тюбінг
Це захоплююче, але безпечне зимова розвага не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих. Найбільша траса для тюбінгу в столиці - цілих 200 метрів - це The Гірка в Парку «Сокольники». На жаль, для дітей вона занадто екстремальна, тому малюки до п'яти років на неї не допускаються, а діти від 5 до 12 можуть кататися тільки разом з дорослим. Для відпочинку всією сім'єю більше підійде гірка в Парку «Музеон», нижній скат якої призначений для дошкільнят, а верхній - для старших дітей і дорослих. Врахуйте, гірка працює тільки в мінусову температуру, а по понеділках закривається на техобслуговування. Непогані гірки можна також знайти в Филевской парку, парку Кузьминки і на Воробйових горах поруч з палацом піонерів.

3. Льодові і снігові містечка
Якщо активне дозвілля вас не дуже приваблює, але весело провести час всією родиною на вулиці все ж хочеться, то ваш варіант - зимові міні-містечка та інсталяції в парках. Наймасштабнішу в місті льодову композицію встановлять у Парку Перемоги, 29 грудня тут відкриється проект «Льодова Москва. В колі сім'ї". У центрі композиції розмістять 40-метрову копію Московського кремля з льоду, оточену каскадом гірок, виконаних у вигляді пам'яток різних міст Росії. У Ізмайловському парку вже працює інтерактивна зимова майданчик для дітей і дорослих «Ліс чудес» з гірками для тюбінгу, світлодіодними інсталяціями та катанням на собачих упряжках. А в Перовском парку відкрилася школа снігових скульптур, де досвідчені майстри навчать усіх охочих створювати і розписувати спеціальними фарбами скульптури зі снігу.

Читайте далі:
Вихідні в Москві: Що подивитися крім Червоної площі і Третьяковки
Зима як привід зайнятися спортом
5 гірськолижних комплексів Підмосков'я