Фотозвіт. Дитяча саморобка «Уральські гори»

Людмила Кайгородова
Фотозвіт. Дитяча саморобка «Уральські гори»

В січні місяці проводилася тематичний тиждень «Моя батьківщина - Південний Урал». В рамках даної події діти дізналися дуже багато нового про свою малу батьківщину. Дізналися, які народи проживають на території Південного Уралу (татари, башкири, нагайбаков, російські та ін.) І їх традиціями і культурою. Дітям сподобалися народні ігри: башкіраская - «Юрта», татарська - «Ластівки і яструби», російська - «Золоті ворота» та ін. Також багато часу ми розмовляли про природу Південного Уралу, читали були і перекази про виникнення нашого краю і Уральських гір.

Деякі діти зацікавилися тим, як виглядають Уральські гори. І ми вирішили зробити макет.

Пропоную вашій увазі фотозвіт «Уральські гори».

Ми взяли щільну альбомну папір, пофарбували її в сірий колір (фарбувати краще поролоновою губкою). Після того, як папір висохла, ми її добре пом'яли.

Людмила Кайгородова   Фотозвіт

Потім з м'ятою паперу ми сформували макет гори і приклеїли його до основи з картону.

Наш край називають "краєм блакитних озер", тому ми біля підніжжя гір розташували озера з синього паперу

Наш край називають краєм блакитних озер, тому ми біля підніжжя гір розташували озера з синього паперу

Із зеленої двосторонньої паперу вирізали ялинки (по контуру) і посадили ліс на схилах гір.

Уральські гори славляться багатими покладами самоцвітів, і біля підніжжя ми розкидали скарби Уралу.

Заселили ліс тваринами

Пропоную Вашій увазі результат нашої роботи

Публікації по темі:Публікації по темі:

Дитяча колективна робота «Дівчинка Осінь» (фотозвіт)   Вересень - сама золота пора Дитяча колективна робота «Дівчинка Осінь» (фотозвіт) Вересень - сама золота пора. Осінь любить жовті, червоні, помаранчеві кольори, тому яскраві відтінки і фарби осені дають можливість для створення.

Дитяча радість-фотозвіт   Дитяча радість - важливе питання в дошкільній педагогіці Дитяча радість-фотозвіт Дитяча радість - важливе питання в дошкільній педагогіці. Без справжньої радості, свята почуттів, не можна виховувати емоції дитини.

Колективна робота дітей старшого дошкільного віку «Уральські гори»   Знайомство з темою Моя мала Батьківщина починається з вивчення особливостей пам'яток міста, селища, села в якому живуть діти Колективна робота дітей старшого дошкільного віку «Уральські гори» Знайомство з темою "Моя мала Батьківщина" починається з вивчення особливостей пам'яток міста, селища, села в якому живуть діти. Чим.

Як уральські козачки горщики розписували (фотозвіт)   Минулого тижня в нашому дитячому садку проходило міське методичне об'єднання музичних керівників дитячих садків Як уральські козачки горщики розписували (фотозвіт) Минулого тижня в нашому дитячому садку проходило міське методичне об'єднання музичних керівників дитячих садків. В ході заходу.

Консультація для батьків «Південноуральський письменники дітям» Консультація для батьків «Південно-уральські письменники дітям» «Якщо ви хочете, щоб ваші діти були розумними - читайте їм казки, якщо ви хочете ,.

«Портрет осені» «Портрет осені». Дитяча аплікація (фотозвіт) Не дивлячись на те, що осінні деньки не радують нас сонечком, осінь щосили намагається і розцвічує своїми яскравими фарбами все навколо ..

Пізнавально-дослідний проект «Уральські самоцвіти» .

Проект «Уральські оповіді» Завдання Формувати уявлення про уральському письменника - билин П. Бажов, його оповідях, як частини культури уральського народу; Ознайомити.

Сценарій фольклорного свята «Уральські Святки» для підготовчої групи   Сценарій фольклорного свята «Уральські Святки» для підготовчої группиМузикальний керівник Тетяна Веніамінівна Фокіна, м Міас Сценарій фольклорного свята «Уральські Святки» для підготовчої групи Сценарій фольклорного свята «Уральські Святки» для підготовчої группиМузикальний керівник Тетяна Веніамінівна Фокіна, м Міас.

Уральські гори   Добридень Уральські гори Добридень! Сьогодні я хочу вам продемонструвати міні - макет уральських гір за казками Павла Петровича Бажова. Прошу строго не судити ,.