Померла Ніна Дорошина: чим ще запам'яталася зірка "Любов і голуби"

У Москві у віці 83 років померла актриса Ніна Дорошина, яка багатьом глядачам запам'ятається роллю Надії у фільмі "Любов і голуби". Причиною смерті акторки ймовірно стала хвороба системи кровообігу.

Портал "Знай.ua" розповість про її життєвий шлях, а також, що, крім "Любов і голуби" прославилася культова актриса.

ua розповість про її життєвий шлях, а також, що, крім Любов і голуби прославилася культова актриса

Чудова артистка Ніна Дорошина народилася в передмісті Москви, Росія в дачному селищі Лосінкі. Незадовго до війни вся її сім'я вирушила жити в Іран. За час перебування в Ірані Ніна Михайлівна вивчила перську мову і навічно закохалася в Схід.

Після повернення Ніна навчалася в жіночій школі. Тут же приходить і захоплення театром: Ніна записалася в театральний гурток.

Популярні статті зараз показати ще Популярні статті зараз   показати ще

Після школи талановита дівчина без праці надходить в Театральне училище імені Бориса Щукіна. Після вузу Дорошина дебютувала в театрі "Современник" в спектаклі "В пошуках радості".

Перші кінокартини за участю Ніни Дорошиною вийшли на екран у 1955 році, коли актриса вважалася ще студенткою в вузі. У фільмі "Перший ешелон" роль Неллі Паніної запам'яталася радянському глядачеві.

У фільмі Перший ешелон роль Неллі Паніної запам'яталася радянському глядачеві

Протягом наступних 15 років Дорошина знімалася багато і з'являлася в різнопланових картинах, але в незмінному амплуа енергійної, балакучий і яскравої жінки. З цього періоду виділяються фільми "Кінець старої Березівки", "Артист з Коханівки" і "Вони зустрілися в шляху". Але з початку 70-х артистка вирішила зосередитися на театральній роботі. З подальших ролей відзначають самотню оперну співачку з комедії "За сімейними обставинами". Протягом наступних 15 років Дорошина знімалася багато і з'являлася в різнопланових картинах, але в незмінному амплуа енергійної, балакучий і яскравої жінки

А ось в 1984 році вийшов фільм Володимира Меньшова "Любов і голуби". Ця картина стала народним хітом. До актриси прийшла всесоюзна слава, стрічку назвали кращою в кінематографічній біографії Ніни Михайлівни, а її героїню запам'ятали мільйони глядачів по всій країні.

Як раніше повідомляв поратал "Знай.ua", в США на 89-му році життя помер перший в історії український чемпіон світу з греко-римської боротьби Григорій Гамарник.