Виставка робіт голландських живописців XVII відкрилася в столиці

Поділитися в соціальних мережах: Поділитися в соціальних мережах:   Фото: портал Москва 24 / Юлія Іванко   Виставка творів голландського мистецтва відкрилася в ГМИИ імені Пушкіна

Фото: портал Москва 24 / Юлія Іванко

Виставка творів голландського мистецтва відкрилася в ГМИИ імені Пушкіна.

У проекті "Епоха Рембрандта і Вермеєра. Шедеври Лейденської колекції" представлена ​​81 робота великих майстрів, а також унікальний малюнок Леонардо да Вінчі. Це зібрання є приватним і демонструється в Росії вперше, повідомляє газета "Известия" .

Серед картин - 12 робіт Рембрандта, а також дві роботи його майстерні. У центрі уваги знаходиться картина "Мінерва". Моделлю для художника виступила дружина живописця Саскія. Крім того, відвідувачі побачать три частини раннього алегоричного циклу 1624-1625 років - композицію з трьох майже карикатурних чоловічих персонажів.

Колекція належить американському інвестору Томасу Каплану. Він почав збирати живопис голландців в 41 рік і придбав вже більше 250 картин. Його приватна колекція робіт Рембрандта є найбільшою в світі.

На виставці представлений ще один рідкісний експонат - "Голова ведмедя" Леонардо да Вінчі. Це невеликий малюнок розміром із сірникову коробку.

З 27 квітня по 9 вересня виставкові майданчики для музеїв країни відкриються в павільйонах ВДНГ. Там реалізують програму міжмузейного обміну "Резидент".

Поділитися в соціальних мережах: