Удегейці, тази, нанайці і Гольде відправляться в автопробіг по Примор'я

Напередодні святкування 60-річчя приморського села Червоний Яр його жителі - представники корінних нечисленних народів - відправляться в автопробіг з Владивостока.

За інформацією департаменту внутрішньої політики, автопробіг почнуть від ростральними колони на виїзді з Владивостока в середу, 2 серпня, о 9.00.

«Такою акцією представники корінних нечисленних народів Примор'я хочуть популяризувати свою культуру і традиції, а також показати свою згуртованість. Удегейци, тази, нанайці і Гольде проїдуть в автоколоні понад тисячу кілометрів по краю », - розповіли у відомстві.

По дорозі в Червоний Яр учасники відвідають Центр збереження і розвитку традиційного способу життя, господарювання і промислів корінних нечисленних народів Приморського краю в Ольгинської районі, національний парк «Поклик Тигра» в Лозівському районі і національний парк «Бікин» в Пожарському районі.

Маршрут завершиться в Червоноармійському районі в Червоному Яру, де в суботу, 5 липня, пройде національне свято, присвячений 60-річчю села.

Анастасія Орлова, orlova _ ai @ primorsky. ru