Топазовая весілля проводиться після 16 років спільного життя

2. Варіанти святкування топазові річниці весілля
  3. Підбір одягу на топазові весілля
  4. Поздоровлення на 16 річницю весілля у віршах

16-річчя весілля мало хто і святкує. Чи не кругла адже дата. У російській традиції 16 років весілля не має особливого значення, і широко святкувати її теж не прийнято. Так, і тільки в минулому році відзначали п'ятнадцятиріччя. Чи варто відзначати і 16 років. Проте, в древніх європейських звичаях її назвали топазові весіллям, а цей камінь не менш цінний, ніж кришталь. Він вважається каменем освіти і оберегом щастя сім'ї.

Адже топаз дуже важко розбити, так і 16 років, прожитих разом, вже складно зруйнувати. Чоловік з дружиною вже давно навчилися обходити гострі кути, поступатися в суперечках.

Саме з цієї причини його 16 років сімейного життя і відзначені топазом. Топаз буває різного кольору, і кожен колір щось означає. Наприклад, блакитний символізує чисте небо, ніжність і таке відчуття рідного і теплого чогось поруч. До того ж і діти, як правило, вже виросли. Пішли в минуле безсонні чування у ліжечок і суперечки, що краще для малюка ...

І якщо вирішено все ж відзначати і цю річницю весілля, таке рішення буде чудовою ідеєю. Подружжя товариські люблять великі свята, Вони обов'язково влаштують свято і на цю річницю весілля.

Якщо ж хтось ще думає про те, чи варто відзначати це свято, то відповідь буде тільки один - обов'язково. Адже пройдена ще одна сходинка на драбинці подружніх років.
І відразу у поздоровляють і подружжя виникає маса питань: як відзначати? Що подарувати?

Подарунки на топазові весілля

Друзям на таке свято краще піднести що-небудь потрібне: щось з кухонного посуду, красивий набір постільної білизни, блендер або кавоварну машинку. Такі традиційні подарунки прийнято дарувати на весілля та ювілеї. Але це буде звичайний подарунок. А на такий ювілей більше підійдуть оригінальні подарунки і сувеніри, причому, не обов'язково дорогі. Дорогі подарунки дарують хіба що близькі і рідні винуватців торжества. І саме подружжя можуть дарувати собі дорогі і дорогоцінні подарунки, якщо матеріальне становище дозволяє.

Хорошим подарунком буде також річ в колекцію, якщо чоловік і жінка чимось захоплюються. Але взагалі-то, на цю річницю найкраще дарувати подарунки, зроблені своїми руками. Якщо відзначають таке свято друзі, можна подарувати паспорт або грамоту, які знаменують «повноліття» весілля. А щоб подарунок сподобався напевно, варто поцікавитися у «молодят». Зараз таке питання нікого не здивує і радості не зменшить. Навпаки, подарунок доречний, це тільки покращить їм настрій.

Особливо дорогим подарунком буде презент від дітей.
Можна цей день відзначити інакше, чи не збираючи вечірку. А, наприклад, подарувати один одному щось таке, про що мріяли давно.

Варіанти святкування топазові річниці весілля

Відзначити цей день весілля можна і прогулянкою по місцях своєї молодості з відвідуванням маленького ресторанчика або кафе, де колись зустрілися. Якщо, звичайно, таке можливо.
16 років весілля, можна відсвяткувати тільки в сімейному колі, з дітьми, а можна запросити рідних, давніх приятелів. Можна також відвідати кінотеатр або драмтеатр, на свій розсуд.

Все залежить від коштів, якими володіє сім'я.
І якщо кошти дозволяють, можна навіть відправитися в романтичну подорож. І, повірте, діти тут не завадять анітрохи. Вони вже досить дорослі для розуміння такої події. І навіть, якщо їх взяти з собою, можна зняти окремий або двокімнатний номер в готелі.

Таким подорожжю може стати поїздка по місцях своєї молодості або далі, наприклад, в Замок підступності й любові в Краснодарському краї. Знаходиться такий замок недалеко від столиці Краснодарського краю в Алікановом ущелині. І провести ніч в місцевості, повною легенд буде вельми оригінальним подарунком один одному. Серед приміщень під старовину будь відчуває себе жителем середньовічної Європи.

Можна здійснити подорож в південні країни або в Чехію, країну найбільшої кількості романтичних місць.

А можна просто прикрасити блакитним шовком і кульками кімнату, накрити невеликий стіл, як в старі добрі часи молодості, повісити блакитні бантики на келихи і провести цей вечір тільки вдвох.

Будь-який варіант підійде, адже він зайвий раз лише зміцнить взаємну любов, ніжність і прихильність.

Підбір одягу на топазові весілля

Для такого вечора в ресторан підійде будь-який наряд, який буде там доречний, наприклад, спідниця і святкове блузка, замість спідниці підійдуть і штани. А можна надіти гарне вечірнє плаття. Головне, щоб одяг, не виглядала повсякденному. Якщо наречена не любить суконь, то можна надіти і штани, але вони не повинні бути повсякденними, адже це свято. І як будуть виглядати «молодята», залежить від їх фантазії.

Ось кілька прикладів одягу:

• атласну сукню з Стрейч з мереживами чорного кольору;
  • блуза з шифону;
  • брюки і мереживна блуза.

Колір одягу теж самі винуватці торжества можуть вибирати на свій смак. Ніяких обмежень на цей рахунок немає.
Залишається побажати щастя.

Поздоровлення на 16 річницю весілля у віршах

Наступна річниця: рожеве весілля

І відразу у поздоровляють і подружжя виникає маса питань: як відзначати?
Що подарувати?