Померла актриса з фільмів "Дівчина з гітарою" і "Велика сім'я"

Лариса Кронберг. Кадр з фільму "Велика сім'я"

У Москві померла актриса театру і кіно Лариса Кронберг. Зірці популярних фільмів "Дівчина з гітарою" і "Велика родина" було 87 років, повідомляє ТАСС .

"Після тривалої хвороби на 88-му році пішла з життя талановита актриса театру і кіно Лариса Іванівна Кронберг", - заявили в прес-службі Союзу кінематографістів.

Кронберг - уродженка Пензи. У 1948 році вона поступила на акторський факультет ВДІКу в майстерню Сергія Герасимова і Тамари Макарової. За сімейними обставинами закінчила навчання лише в 1954-му в майстерні Володимира Белокурова.

Відразу після цього Кронберг увійшла в штат театру-студії кіноактора і кіностудії "Мосфільм", де працювала до 1983 року.

Артистка знялася більш ніж в 30 фільмах, в тому числі в стрічках "Зірки на крилах", "Дівчина з гітарою", "Ніч без милосердя", "Наречена з півночі". Вона також відома за стрічкою "Велика родина" Йосипа Хейфіца.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram