Опублікований реєстр камер відеофіксації у дворах Москви

Портал відкритих даних Уряду Москви представив громадськості актуальний список камер дворового спостереження , Який складається з 19 880 позицій.

Кожна камера, включена в список, має власну картку із зазначенням місця розташування, адреси, також вказані телефони територіальних відділень поліції і представлений скріншот прибудинкової території, який охоплює камера при огляді.

Камери дворового відеоспостереження призначені для стеження за громадським порядком, паркуванням і стоянкою у дворах в рамках держпрограми «Інформаційний місто» на 2012-2018 рр. (Постанова Уряду Москви від 9 серпня 2011 року № 349-ПП).

Найбільша кількість камер встановлено в ЦАО: приблизно 3500 прибудинкових територій знаходяться під контролем. А в Південно-Східному та Східному округах число територій, які знаходяться в огляді камер відеоспостереження, становить приблизно 3 тис. І 2,7 тис. Відповідно.

Також незабаром на порталі відкритих даних Уряду Москви буде опублікований список під'їзних камер. Доступ до системи відеоспостереження у москвичів є через своїх адвокатів, а раніше такий доступ давався тільки органам держвлади, органам місцевого самоврядування та підвідомчих їм організаціям, структурним підрозділам правоохоронних органів, повноваження яких поширюються на територію Москви, Меру Москви і уповноваженим ним посадових осіб.

До речі, за неправильною парковкою в дворах стежать ще й Паркон .

Куди дзвонити, якщо ви помітили порушення, а в вашому дворі є камера?

Москвичі можуть використовувати відеозаписи з камер в разі надзвичайної ситуації як доказ. Для цього необхідно зателефонувати за номером +7 (495) 587-00-02 в цілодобовий Загальноміський контакт-центр протягом 5 діб з моменту події. Архів записів регулярно оновлюється, але на спеціальне прохання запис буде заархівувати на 30 діб. Оператору потрібно повідомити час, місце і дату події. Заявці буде присвоєно реєстраційний номер, з яким ви можете звертатися в поліцію.

Ігор Подільський

Список камер відеоспостереження у дворах Москви ТУТ >>>

Автор теми: Золотослов

Куди дзвонити, якщо ви помітили порушення, а в вашому дворі є камера?