Прем'єра: «ляльковий» кліп Нікі Мінаж Barbie Dreams (ВІДЕО) - ТЕЛЕГІД Включайся!

1. Прем'єра: «ляльковий» кліп Нікі Мінаж Barbie Dreams (ВІДЕО) Епатажна виконавиця Нікі Мінаж презентувала...
  2. схоже

Прем'єра: «ляльковий» кліп Нікі Мінаж Barbie Dreams (ВІДЕО)

Епатажна виконавиця Нікі Мінаж презентувала відео на пісню Barbie Dreams в стилі лялькового театру. У ролику Ніки співає і танцює з ... ляльками, та й назва - «Мрії Барбі» - говорить сама за себе. Епатажна виконавиця Нікі Мінаж презентувала відео на пісню Barbie Dreams в стилі лялькового театру

Правда, текст пісні далеко не «дитячий», що, втім, передбачено жанром реп і хіп-хоп, в якому творить 35-річна співачка і актриса родом з Тринідаду. Вслухатися в слова не будемо - просто помилуємося яскравим соковитим відеорядом. Щось, а кліпи у Нікі Мінаж нарозхват: Barbie Dreams за кілька годин вже зібрав більше мільйона переглядів.

• Справжнє ім'я Нікі Мінаж - Оніка Таня Мараж.
  • Народилася 8 грудня 1982 року в Сент-Джеймса (передмістя Порт-оф-Спейн, столиці Республіки Тринідад і Тобаго).
  • Мама Оніка Малазійка і трінідадка, а батько має тринідадський і індійсько-африканське походження. Прізвище Мараж - індійська, а ім'я Оніка має африканське походження.
  • Її часто порівнюють з епатажності з Леді Гагою , Але Ніки з цим не згодна.
  • Мінаж стала першим артистом в історії, чиї сім пісень одночасно перебували в чарті Billboard Hot 100.
  • сингл Super Bass став суперхітом в усьому світі і кращою піснею літа 2011 в США. На сьогоднішній день продано близько 7,5 мільйонів копій синглу.
  • Нікі Мінаж відома співпрацею з таким артистами, як Бейонсе , Ріанна , Мадонна , Кеша, Брітні Спірс , Джессі Джей, Девід Гетта, Аріана Гранде, група DNCE.