1. Музей «Пирогово» і його святкова програма
  2. ВДНХ і «Наливка фест»
  3. Масляна в парку «Мамаєва слобода»
  4. Святкування в парку «Феофанія»
  5. Свято Масляної у парку «Київська Русь»
  6. Масляна на Ясногородській страусиній фермі

Масляна 2018 у Києві вже зовсім скоро. Тому зараз найкращий час для того, щоб спланувати святковий дозвілля. У цьому році свято Масляної буде проходити з 12 по 18 лютого. У столиці України вже заплановано безліч цікавих заходів. Якщо вас цікавить, куди піти на Масляну в Києві, наші поради і рекомендації обов'язково вам сподобаються. Масляна 2018 у Києві вже зовсім скоро

Масляна 2018 у Києві

Музей «Пирогово» і його святкова програма

Свято Масляної в музеї під відкритим небом буде проводитися в суботу і неділю (17 і 18 лютого). У програмі свята заплановані конкурси, концерти та інші веселі заходи. Відвідувачів музей чекає смачне меню з традиційними святковими стравами. Кульмінацією свята буде спалення опудала на вогнищі. Вартість відвідування для дорослих і дітей - 40 грн і 20 грн відповідно.

ВДНХ і «Наливка фест»

Масляна в Києві 2018 не обійдеться без національного комплексу «Експоцентр України». У програмі заходу запланована дегустація млинців і напоїв від провідних вітчизняних виробників. Організатори обіцяють конкурси, красиві фотозоні і цікаву розважальну програму. Святкові гуляння заплановані 17 і 18 лютого. Вхід вільний.

Масляна в парку «Мамаєва слобода»

Якщо ви не знаєте, куди піти на Масляну в Києві, обов'язково впишіть в свій план святкових заходів гуляння в парку «Мамаєва слобода». Святкування проходитимуть у вихідні, тому кожен бажаючий зможе насолодитися смачними стравами української кухні. У програмі свята заплановані театралізовані вистави, ярмарок та конкурси. Плата за вхід становить 100 грн.

Святкування в парку «Феофанія»

Масляна в Києві 2018 буде проводитися і в парку «Феофанія». У програмі заплановані різні розваги для всієї родини, цікаві спортивні конкурси та концерти народних колективів. Всі бажаючі зможуть водити хороводи біля великого багаття. Вартість вхідного квитка становить 20 грн.

Вартість вхідного квитка становить 20 грн

Масляна 2018 у Києві

Свято Масляної у парку «Київська Русь»

17 і 18 лютого в парку «Київська Русь» буде проходити грандіозне святкування Масляної у відповідності з усіма давніми традиціями і обрядами. Організатори запланували безліч цікавих заходів, серед яких: вогняне шоу, катання на конях, лицарські бої, масляної вертеп, хороводи, конкурси та спалення опудала. Масляна 2018 у Києві в парку «Київська Русь» не обійдеться і без тематичних майстер-класів і традиційних святкових частувань. Ціна за вхід залежить від часу бронювання квитків (при покупці до 4 лютого дорослий квиток коштує 100 грн, а дитячий - 50. Після 4 лютого ціни вхідних квитків для дорослих трохи змінюватися).

Масляна на Ясногородській страусиній фермі

Якщо ви хочете весело провести час всією родиною, обов'язково варто відвідати страусину ферму в селі Ясногородка. Організатори обіцяють велику кількість конкурсів з призами, пісні і танці, а також традиційне спалювання солом'яної ляльки. Відвідування заходу обійдеться в 100 грн (вартість для дітей становить 50 грн). У вартість також входить екскурсія по фермі.