Де в Одесі книжкові комісійні магазини?

Напевно у кожного з вас є непотрібні або давно прочитані книги Напевно у кожного з вас є непотрібні або давно прочитані книги. Викинути їх шкода, а от продати або віддати в хороші руки було б непогано. Інший варіант - ви хочете оновити свою домашню бібліотеку, але зараз це трохи не по кишені. І в тому, і в іншому випадку допоможуть книжкові комісійні магазини.

Сьогодні книжковим промислом займаються багато. Продавців-скупників можна зустріти на блошиних і стихійних книжкових ринках. Але справжніх книжкових комісіонок небагато. Дві з них - «Магазин нових та б / у книг» і «Букініст» - знаходяться на селищі Котовського, за ринком «Північний». Тут можна продати, купити або обміняти художню, шкільну, спеціальну літературу.

«Магазин нових та б / у книг» працює щодня з 09.00 до 17.00 і більше спеціалізується на підручниках і художній літературі для школярів і студентів.

«Букініст» працює з вівторка по неділю з 10.00 до 17.00. Як розповіла власниця магазину, вона «рятує книги» - купує задешево (за 5-10 грн.), Якщо треба - підклеює, і продає недорого - від 10-20 грн. Новинки, звичайно ж, дорожче.

«Тезка», ще один комісійний магазин «Букініст» зовсім недавно відкрився в центрі Одеси, на Соборній площі. Крім книг тут можна купити або продати радянські журнали і листівки. Тут працюють без вихідних, з 10.00 до 19.00. Ціни в магазині досить низькі, так що заробити на своєму раритет тут не вийде - доведеться шукати інше місце. Наприклад, книжковий комісійний інтернет-магазин «Magazine». Тут можна безкоштовно розмістити фотографії книг, які ви хочете продати, а також вказати свої контакти і бажану суму коштів, які ви хочете виручити. Зверніть увагу, що тут працює оціночна комісія, тому ваша бажана ціна не завжди співпадає з оцінкою експертів. Книги тут можна розміщувати будь-які, але, як і скрізь, з особливою увагою ставляться до старовинних видань і повним зібранням творів.

Куди звернутися?

• Магазин нових та б / у книг, проспект Добровольського, 114/2; павільйон 37-У; ринок «Північний» (з боку парку); тел. (098) 443-01-40.
  • Книжковий магазин «Букініст», проспект Добровольського, 114/2; павільйон 39-У; ринок «Північний» (з боку парку); тел. (098) 404-34-98.
  • Комісійний «Букініст», Соборна площа, 2; тел. (048) 777-38-39.
  • Комісійний інтернет-магазин «Magazine»: http://imagazine.com.ua, тел. (098) 726-96-91.
  • «Букін», комісійний книжковий магазин, Новосельського, 60, тел. (048) 723-85-10

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Куди звернутися?