Де посмажити шашлики: в ВАО цього літа будуть діяти понад 40 пікнікових точок

Розведення багать у московських парках обмежена суворими правилами

Розведення багать у московських парках обмежена суворими правилами. У столиці посмажити шашлики можна тільки на спеціально відведених майданчиках і тільки в мангалі. В іншому випадку, згідно зі статтями 3.20 і 8.32 КоАП р Москви, любитель шашлику заплатить солідний штраф.

На території ПІП «Ізмайлово» в цьому році будуть працювати 15 пікнікових точок, в тому числі в 4 - в Терлецького лісопарку; в парку «Косинський» - 3, в «Кусково» - 22. У «лосинах острові» місця для пікніка обладнані на територіях ЕПЦ «Русский побут» і «Червона сосна».

На кожній пікнікові точці є стіл, лавки, мангал і урни (на деяких пікнікових точках обладнані урни для роздільного збору відходів). Про актах вандалізму і поломки меблів для пікніків слід повідомляти в Дирекцію природних територій .

за цим посиланням карту місць, де дозволено смажити шашлики, можна подивитися в повному розмірі з навігацією і умовами користування (є платні і безкоштовні пікнікові точки).