Чорна п'ятниця 2016: знижки, блискітки і театр

3. Dream Town з джазом і театром
  4. Gulliver з діджеями і виставкою
  5. Шопінг на дивані

Безкоштовне шампанське і макіяж, фотосесії, концерти та подарунки - українські магазини всіляко заманюють покупців на Чорну п'ятницю.

Поки американські шопоголіки ночують в наметах під торговими центрами, щоб першими потрапити на день великих знижок, українські вибирають магазини, де не тільки дешево, але і цікаво.

Вікенд розбирався, які знижки та розваги пропонують покупцеві ТРЦ в Чорну п'ятницю і де шопіться тим, хто не готовий вставати з дивана заради покупок.

Караван з барабанами і шампанським

Торговий центр пропонує гостям знижки до 70% і вечірку в стилі Shine & Bright Shopping Night. Всіх, хто прийде в блискучому, чекають подарунки, іншим - безкоштовне шампанське, макіяж і зачіски. Щасливчики можуть виграти 5000 Грн на шопінг і сімейний відпочинок в Буковелі.

Розважати покупців будуть група «Люм'єр» та шоу світяться барабанщиків Rhytmmen. Любителі Селфі зможуть випробувати блискучу фотозоні і взяти участь у фотоконкурсі.

SkyMall з піснями і танцями

Тут для покупців підготували фотосесії від інтернет-порталу Geometria і майстер-клас стилістів і дизайнерів. Для дітей буде окрема розважальна програма.

Хореографи Ілля Падзіна і Аліна Кобиляки представлять танцювальне шоу, а ввечері виступить дует «Время и стекло». Будуть знижки та розіграші призів.

Dream Town з джазом і театром

Тут Чорна п'ятниця пройде в стилі Jazz & Smile. Дівчата традиційно можуть зробити безкоштовний макіяж у візажистів, чоловікам пропонують стильні стрижки.

Великий шопінг пройде під музику джаз-бендів «The Hypnotunez» і «Маймі». Увечері театр-студія «Чорний квадрат» покаже постановку «імпровізаційної шоу».

Також у покупців є можливість взяти участь в лотереї і виграти головний приз - смартфон Lenovo.

Gulliver з діджеями і виставкою

Щоб залучити чоловіків до шопінгу, в Чорну п'ятницю тут відкриється виставка «SPORT FIT» журналу XXL. 16 українських зірок і моделей сфотографувалися в спортивній формі і зі снарядами в руках, щоб показати, що навіть в такому образі дівчини можуть виглядати сексуально.

Знижки - до 80%, а шопінг буде супроводжуватися DJ-сетом.

Шопінг на дивані

До Чорної п'ятниці не перший рік підключається інтернет-магазин Modnakasta.ua . У розважальній програмі на моніторі сенсу немає, тому сайт радує тільки знижками. Зате чорна п'ятниця тут почалася ще 21 листопада і триватиме весь тиждень.

Rozetka.com.ua починає розпродаж опівночі 25 жовтня і пропонує знижки до 65% на побутову техніку, мобільні телефони і ноутбуки. Так як кращі позиції розкуповують за декілька перших хвилин Чорної п'ятниці, то магазин рекомендує заздалегідь відібрати потрібні товари в кошик, а 25 листопада тільки розплатитися.

До п'ятничним знижкам на техніку підключається Eldorado , Comfy.ua , Сity.com.ua . Розпродажі також поширюються на косметику в Avon.ua і книги в Yakaboo.ua . Повний список магазинів можна знайти на сайті чорної п'ятниці .