Ясенів | Переможець проекту «Народний артист» Олексій Гоман виступить на сцені «Натхнення»

13 травня в 18:00 у Великому залі Культурного центру «Натхнення» пройде концерт вокаліста, поета, переможця телевізійного проекту "Народний артист" Олексія Гомана «У вас в гостях».

На концерті прозвучать авторські пісні Олексія і російські хіти. У 2007 році Олексій Гоман став переможцем конкурсу «Народний артист» завдяки своєму унікальному голосу, іміджу та «фірмовою» сонячній енергетиці.

Протягом двох годин крім пісні "Російський хлопець", яка зробила Олексія знаменитим, зі сцени великого залу культурного центру "Натхнення" прозвучать нові пісні і відомі хіти - «Остання електричка», «Моя земля», «Хмари», «Будинок рідної», «Жираф», «Половинки» та багато інших. Олексій Гоман здивує глядачів не тільки піснями, а й поетичним виконанням, умінням знаходити контакт з публікою, роботою на сцені, позитивом, і звичайно ж посмішкою.

Олексій Гоман - співак, автор пісень, поет, композитор, актор. Народився і навчався в Мурманську. Брав участь в постановці «Notre Dame de Paris», в якій виконав роль поета Гренгуара. Здобув перемогу в проекті «Народний артист» з піснею «Російський хлопець». У 2006 році виступив на пісенному фестивалі «Слов'янський базар» і посів третє місце. Брав участь в проектах «Танці з зірками», де дійшов до півфіналу, і «Льодовиковий період». Закінчив театральну школу Германа Сидакова. Уже кілька років грає в різних спектаклях. Зіграв у фільмі «Любов - не шоу-бізнес» (2007-2008 рр.), Серіалі «Джокер» (2010 р). Автор трьох музичних альбомів. Член Міжнародного союзу діячів естрадного мистецтва (творчої спілки), м.Москва. Нагороджений державною нагородою Російської Федерації медаллю ордена "За заслуги перед вітчизною" 1 ступеня.

Тривалість концерту - 2 години з антрактом.

Тривалість концерту - 2 години з антрактом

Теги: ЮЗАО , Ясенів , Культура , натхнення