Кіноклуб «Фітіль» відкрився після ремонту

1. У Москві створять мережу дешевих кінотеатрів
  2. Порожні кінотеатри Москви і Пітера
  3. Ольга Гурова, директор спецпроектів кіноклубу «Фітіль»: «Ремонт у нас закінчився кілька місяців тому,...

Сьогодні в Москві знову запрацював «Фітіль» - створений ще в 1960-і кіноклуб на набережній Фрунзе. Тепер тут, як і раніше, будуть щодня показувати фільми, причому не тільки класику, а й новинки прокату. Квитки коштуватимуть від 150 до 400 рублів. Як розповіла The Village директор спецпроектів кіноклубу Ольга Гурова, глобальний ремонт в кінотеатрі закінчився кілька місяців тому, проте весь цей час він працював в закритому режимі, «для своїх». Єдиний виняток адміністрація зробила для кінофестивалю «2 in 1».

Концепцію кіноклубу, що показує тільки якісні фільми, вирішили зберегти разом з назвою. Зате інтер'єр змінився повністю: колишній зал нагадує тепер лофт з цегляними стінами. Сам кінотеатр спеціально не стали робити суперсучасним - він так і залишився однозальні, розрахованим на 118 чоловік, і тут не показуватимуть 3D і продавати попкорн.

Замість цього в «Фітіль» знову запрацює ресторан європейської кухні, займатися їм буде один із співзасновників - Олександр Селянський, який сьогодні керує двома ресторанами французької кухні Chez Géraldine і Carré Blanc. Ціни обіцяють зробити помірними: найдорожча позиція в меню не перевищить 690 рублів. Для тих, хто захоче швидко перекусити, відкриють кафе в фойє кінотеатру. Причому купили квиток в подарунок пропонуватимуть чашку кави або келих вина.

В кінотеатрі регулярно відбуватимуться тематичні серії показів і зустрічі з кінематографістами: першим оновлений «Фітіль» відвідає італійський режисер Руджеро Деодато, який 8 грудня представить свої фільми жахів і поспілкується з кіноманами. До цього весь тиждень в кіноклубі можна буде подивитися нову стрічку Петра Буслова «Висоцький. Спасибі, що живий ».

Сьогодні в Москві знову запрацював «Фітіль» - створений ще в 1960-і кіноклуб на набережній Фрунзе У Москві створять мережу дешевих кінотеатрів
Від прем'єра президенту: Кінотеатр «Гавана» не хочуть віддавати КВН
Порожні кінотеатри Москви і Пітера

Ольга Гурова, директор спецпроектів кіноклубу «Фітіль»: «Ремонт у нас закінчився кілька місяців тому, але кінотеатр працював в закритому режимі. Тепер же ми відкриті для всіх, а з 3 грудня у нас з'явиться репертуар, який буде регулярно оновлюватися. Розклад можна буде дізнатися на нашому сайті - він запрацює на днях. Спеціальні події ми будемо проводити дуже часто, думаю, кожного тижня. Першим заходом стане зустріч з італійським майстром хоррора Руджеро Деодато. Ми вирішили, що показувати будемо тільки те кіно, яке нам подобається, але це не означає, що все обмежиться артхаусом. В репертуарі буде і артхаус, і блокбастери, і нове кіно, і старе, і американське, і європейське. Головне, що воно буде якісним ».

ФІЛЬМИ ТИЖНЯ:
«ОДНОГО РАЗУ В ІРЛАНДІЇ»,
«ВИСОЦЬКИЙ. СПАСИБІ, ЩО ЖИВИЙ »
«Ходорковський»