Актор з "Гаррі Поттера" побив балакучого глядача

(Казань, 26 листопада, «Татар-інформ») (Казань, 26 листопада, «Татар-інформ»). Неприємний інцидент стався в понеділок увечері в одному з лондонських театрів. Актор Ян Харт, який відомий глядачеві за роллю професора Квірела у фільмі « Гаррі Поттер і філософський камінь », Напав на глядача в залі після закінчення вистави.

Ян Харт виконує одну з головних ролей в модному виставі «Speaking in Tongues» в театрі Герцога Йоркського в лондонському Вест-Енді. Увечері в понеділок, коли закінчилося уявлення, він зістрибнув зі сцени, підбіг до одного з глядачів і накинувся на нього. Сталося це прямо на очах у залишала зал публіки і акторів, задіяних у постановці, пише «Daily Mail».

Як з'ясувалося, Яна Харта вивело з себе поведінка 38-річного Джерарда Ерлі. Акторові здалося, що той постійно розмовляв під час вистави, демонструючи тим самим неповагу. Після поклону він вибіг в зал, штовхнув Ерлі і вдарив його по голові. Актор кричав при цьому, що вимагає належної поваги до себе і до своєї праці. Відтягли актора від шокованого глядача актор Джон Сімм і білетери.

Один з присутніх на виставі театралів розповів газеті «Telegraph», що Харт весь вечір дивився на Ерлі зі сцени Один з присутніх на виставі театралів розповів газеті «Telegraph», що Харт весь вечір дивився на Ерлі зі сцени. «Нам здалося, що це частина сценарію», - додав він. Сам потерпілий зізнався, що до цих пір знаходиться в шоці від того, що сталося. «Я не зронив і слова під час дії», - зауважив він, підкресливши, що постійно ходить в театр і вміє себе вести. «У нього був абсолютно дикий погляд, він був неадекватний», - додав Ерлі.

Поки глядач не вирішив, чи подавати йому в суд на нестриманого актора. Представники театру і самого Харта від коментарів для преси відмовилися.
*** Мб

Британець на ім'я Гаррі Поттер розповів про своє нелегке життя (фото)

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.