Сергій Гармаш розповів романтичну історію знайомства зі своєю дружиною

14:22, 22.02.2018

Відразу після довгих вихідних, у понеділок, 26 лютого, канал НТВ покаже прем'єру серіалу « По той бік смерті ». Одну з головних ролей в багатосерійному детективному трилері зіграв зірка россйіского кінематографа Сергій Гармаш . Напередодні прем'єри проекту 59-річний актор дав ексклюзивне інтерв'ю для журналістів тележурналу « Одного разу ... ». В авторському проекті Сергія Майорова Гармаш розповів не тільки про творчі перемоги, а й про особисте життя.

Сергій Леонідович відкрив всі подробиці про те, як він познайомився зі своєю майбутньою дружиною - випускницею Школи-студії МХАТ, актрисою театру «Современник» Інною Тимофєєвої. Історія ця дуже романтична. Справа в тому, що на момент знайомства Інні було всього 16 років. З Сергієм, який старший за неї на п'ять років, вона і не думала зближуватися. Гармаш довго домагався розташування коханої. Однак все змінив випадок: молодий і гарячий Гармаш побився в ресторані і зламав ногу. Після місяця на лікарняному ліжку він ще три місяці був змушений пересуватися на милицях. Інна взялася його виходжувати.

Інна взялася його виходжувати

Сергій Гармаш

Треба сказати, що Сергій Гармаш рідко говорить з журналістами про свою сім'ю. Так, наприклад, тільки навесні 2017 року шоу « вечірній Ургант »Він вперше розповів про своє єдиному онукові, який народився в нояре 2016- го. Сергій Гармаш тоді зізнався, що рідко працює в театрі і майже не знімається, оскільки весь вільний час проводить з улюбленим онуком: «Пал Палич дуже швидко змінюється, зростає, відмінно розвивається».

У програмі «Одного разу ...» актор розповів куди докладніше про сім'ю: так, наприклад, він зізнається, що свого часу у нього відбулася серйозна розмова з дочкою Дариною з приводу того, чи потрібно їй будувати театральну кар'єру, а також про те, чи вважає себе главою сім'ї.

Сергій Гармаш з дочкою