Максим Галкін, батько Фотій, Дубцова і Бузова: хто приїде в Благовєщенськ в 2018 році

1. Матеріали по темі

Також амурську столицю навесні відвідає переможець четвертого сезону телепроекту «Голос» батько Фотій. 12 травня він дасть уявлення в ОКЦ. Про ціни на квитки поки нічого не відомо. Приїде в Амурську столицю і ще одна переможниця телешоу: виграла «Фабрику зірок-4» Ірина Дубцова. Популярна співачка заспіває для благовещенцев 15 квітня в Суспільно-культурному центрі, але скільки коштуватимуть квитки, поки також не ясно.

Перевершили в ціні на квитки дорогих Ольгу Бузову і Максима Галкіна «Уральські пельмені». Щоб 30 травня побачити їх шоу з перших рядів, заплатити потрібно буде не менше 5 тисяч 500 рублів. До речі, амурську столицю навесні відвідає ще один відомий гуморист - Геннадій Вєтров. Але вартість його концерту набагато демократичніше - квитки на виставу 25 квітня не дорожче півтори тисячі рублів.

У концертному «меню» Суспільно-культурного центру в першій половині 2018 років немає також концерти Аніти Цой - 21 лютого, Олександра Малініна - 12 березня, Дениса Майданова - 21 березня. 12 квітня в місті знову побуває група Resonance - симфонічний оркестр, блискуче грає рок-хіти.

Крім того, ОКЦ покаже глядачам два столичних вистави. «Женихи» з Тетяною Кравченко і Олександром Панкратова-Чорним намічені на 10 травня. Вистава «Сімейка Фані» з двома Володимирами: Стекловим і Долинським - пройде 17 лютого. Для любителів танцювальних вистав 9 лютого на тій же сцені виступить національний грузинський ансамбль танцю.

За словами директора ОКЦ Надії Багрова, в планах також привезти до обласного центру Лоліту, Тамару Гвердцителі і влаштувати навесні дискотеку 80-х із зірками російського масштабу. Але чи відбудуться ці концерти, точно стане відомо після новорічних свят, поки питання вирішується - йдуть переговори.

У наступному році Благовєщенськ також планують відвідати легенди вокально-інструментальних ансамблів 70-х, 80-х і 90-х років. Шоу за участю таких груп як «Веселі хлопці», «Білий Орел», «Блакитні гітари» та інші пройде 6 березня на Grand Arena Ostrova. А1 березня місто відвідає група «Фактор-2» зі своєю концертною програмою «Красуня», що має позначку 16+. Шоу також пройде на сцені Grand Arena Ostrova.

Сюрприз чекає любителів бардівської пісні 5 травня - в цей день в Амурській обласної філармонії виступить відомий радянський і російський автор-виконавець Олег Мітяєв. Він заспіває благовещенцам про те, «як здорово, що всі ми тут сьогодні зібралися» та інші хіти. Квиток на концерт, в якому візьме участь знаменитий бард, коштує всього 300 рублів.

До речі, почнеться «зорепад» в амурської столиці вже в перший день після завершення новорічних канікул. 9 січня на сцену Суспільно-культурного центру вийдуть актори Санкт-Петербурзького музичного театру з театралізованою виставою «Її величність оперета». Квитки на виступ трупи, чи не вперше відвідує Благовєщенськ - не дорожче тисячі рублів.

Матеріали по темі

«У Москві ніч, а тут ранок»: король естради Філіп Кіркоров прилетів в Благовєщенськ (відео) 01.03.2019, 11:17 Соліст групи «Пошлая Моллі» на концерті в Благовєщенську закликав молодь курити 10.10.2018, 10:58 Ах Астахова, «Нічні снайпери» і «Арія»: які концерти пройдуть восени в Благовєщенську 08.10.2018, 8:51 Виставка ретромотоціклов, малюнки воском і квіти на воді: куди піти 1 і 2 вересня в Благовєщенську 31.08.2018, 15:40 Зірка нульових Ігорьок закохався в амурчанок і місцеві стейки 13.08.2018, 18:42 Група «Тотал» з 2000-х знову виступить в Благовєщенську 29.06.2018, 17:16 Замість Наталії Орейро благовіщенську публіку розважить Крістіна Орбакайте 26.06.2018, 11:32 Лоліта Мілявська: «Аж в горлі пересохло, так хочу в Благовєщенськ» 16.03.2018, 9:22 Група «Фактор-2» запалила в Благовєщенську 02.03.2018, 14:45 Сахалінци після циклону зняли пародію на кліп Ольги Бузової (відео) 02.03.2018, 10:08 Танці, торт і серце з пелюсток троянд: як Ольгу Бузову зустрічали фанати з Благовещенська 28.02.2018, 13:18

показати ще