МТС і Третьяковська галерея шукають талановитих молодих художників Далекого Сходу

1. Матеріали по темі

Також на сайті pokolenie.mts.ru діти зможуть знайомитися з шедеврами мистецтва в форматі віртуальних прогулянок по музею. Для юних далекосхідників це реальний шанс виставити свої роботи нарівні з роботами іменитих майстрів художнього авангарду в залах Третьяковки.

Музей національного мистецтва вперше в історії відкриє зали для виставки робіт талановитих дітей з регіонів, які будуть відібрані через інтернет серед учасників спільного з МТС конкурсу для юних художників. Він пройде на майданчику проекту «Покоління М» до кінця квітня 2018 року. Щоб поборотися за головний приз, учасникам 11-18 років необхідно пройти серію спеціальних відеоуроків від педагогів галереї і створити власну картину в дусі лучизма - однієї з перших систем безпредметного живопису в історії світового художнього авангарду, розробленої Михайлом Ларіоновим в 1912 році. Зображення картини, створеної юним художником, потрібно завантажити на сайт pokolenie.mts.ru . Експозиція переможців конкурсної програми відкриється восени 2018 року одночасно зі стартом виставки творів Михайла Ларіонова в Третьяковській галереї на Кримському Валу.

- Нові технології - це перш за все нові можливості, і я вважаю найбільш цінними ті з них, що працюють на підвищення якості життя. Особливо надихає, коли цифрові технології вирішують одну з найбільш тонких і важливих завдань суспільства - розвиток і навчання підростаючого покоління. І тут можливості проекту «Покоління М», який діє як відкрита платформа для взаємодії бізнесу, влади і суспільства, надають додатковий стимул розвитку соціокультурної сфери країни, - зазначив президент МТС Андрій Дубовсков. - Співпраця з Третьяковської галереєю, з її глибокої професійної та методичної експертизою, дозволить нам запустити ефективну систему творчих ліфтів для художньо обдарованих дітей. Проект сприятиме підвищенню якості вітчизняної освіти в цілому, відкриваючи мільйонам дітей країни зручні безкоштовні онлайн можливості для творчого розвитку і самовдосконалення.

- Ми високо цінуємо, що МТС з усією відповідальністю підходить до завдань, які виходять за межі бізнес-інтересів, і інвестує в соціальні проекти, що мають високу суспільну значимість. Співпраця з такою великою технологічною компанією дозволить нам безперервно впроваджувати нові сервіси в сфері культури і бути в авангарді цифрового руху, - додала генеральний директор Державної Третьяковської галереї Зельфіра Трегулова. - При цьому ми не боїмося йти на експерименти і вже разом робимо сміливі кроки. В рамках проекту «Покоління М» за допомогою нестандартних інструментів ми будемо шукати молоді таланти і представимо їх публіці на знаковій і відомої всьому світу майданчику. Активне залучення в проект інтернет-користувачів дасть можливість зробити наші освітні програми максимально доступними за межами столиці і в цілому популяризувати мистецтво в регіонах Росії.

Про проект «Покоління М»

«Покоління М» - комплексна благодійна програма, ініційована та реалізована компанією МТС в партнерстві з провідними творчими об'єднаннями, федеральними та регіональними органами влади, бізнес-корпораціями за підтримки Міністерства культури Російської Федерації.

Проект об'єднує ідею розвитку творчих здібностей дітей з регіонів Росії і допомогу в лікуванні важкохворих дітей. На віртуальних творчих майданчиках проекту - сайті pokolenie.mts.ru, в групі в «ВКонтакте» і на сторінці в Instagram - діти з усієї країни можуть проявити таланти, беручи участь в конкурсах, онлайн-майстер-класах та інтерактивних вправах від російських зірок за різними напрямками. У творчу групу «Покоління М» входить більше 90 визнаних майстрів: режисери Володимир Хотиненко і Володимир Грамматиков, аніматор Костянтин Бронзит і студія «Мельница», студія «Непосиди», співачка Поліна Гагаріна, модельєри В'ячеслав Зайцев, Ігор Гуляєв та інші. Переможці конкурсів «Покоління М» отримують широкі можливості: від стажувань на найбільших анімаційних і кіностудіях Росії до виходу на велику сцену разом із зірками.

При цьому МТС використовує інноваційні механізми філантропії, створюючи в Росії масовий рух юних благодійників. Все активності в групах і на сайті «Покоління М» МТС конвертує в «живі гроші» і переводить на лікування важкохворих дітей. В рамках «Покоління М» зібрано понад 15 мільйонів рублів, які спрямовані на 42 дитячі операції.

Визнання і значимість благодійного проекту «Покоління М» підтверджено низкою статусних, в тому числі міжнародних премій. Проект став лауреатом премії Станіславського, фіналістом головною міжнародної премії в галузі зв'язків з громадськістю, брендингу та управління репутацією SABRE Awards (Великобританія), лауреатом Премії Рунета в номінації «Культура, ЗМІ та масові комунікації» та інших.

Партнерський матеріал

Матеріали по темі

Жителі Приамур'я віддають перевагу смартфонам побільше 16.07.2019, 14:30 У зоні доступу: як підключити мобільний інтернет і супутникове ТБ в заміському будинку або на дачі 10.07.2019, 7:00 МТС підписали ряд угод з розвитку цифрової економіки на загальну суму 24 мільярди рублів 14.06.2019, 7:00 Як амурским бізнесменам заощадити на онлайн-касах 03.06.2019, 10:00 МТС першою в Амурській області запустила послуги, що дозволяють телефонувати через інтернет 24.05.2019, 5:15 Нові абоненти супутникового ТБ від МТС в Приамур'ї отримають 50-відсоткову знижку на пакети каналів 11.04.2019, 12:10 МТС пропонує абонементи в цифрову бібліотеку 29.03.2019, 7:30 Амурчан, не охоплених «цифрою», забезпечать супутниковим телебаченням без абонентської плати 27.03.2019, 10:10 МТС розширює підписку на всі моделі смартфонів 11.02.2019, 15:00 Жителі і гості Приамур'я активно провели новорічні канікули: аналітика від МТС 22.01.2019, 9:30 Здрастуй, «цифра»: як підготуватися до відключення аналогового телемовлення 28.12.2018, 11:07

показати ще