Лондонська національна галерея в партнерстві з Vertu

1. творчий екскурс
  2. Керівництво галереї
  3. Хранителі мистецтва
  4. Партнерство з Vertu

Створюючи унікальну продукцію, Vertu залучає до співпраці виняткових партнерів - віртуозів своєї справи, які дозволяють їй вийти за рамки мислимих і немислимих шаблонів, залишаючись при цьому зразком статечної елегантності, прихованої розкоші і авангардних технологій. Так, спільно з автомобільною компанією була розроблена лімітована серія Vertu for Bentley . З Bang & Olufsen - високоякісна аудіосистема Signature Touch і навушники Vertu . Фахівці Hasselblad допомогли налагодити професійну фотозйомку. Лондонський симфонічний оркестр - записати ексклюзивні рингтони і сигнали оповіщення. iPass забезпечила доступ в надійну глобальному Wi-Fi. «Лабораторія Касперського» - захист призначених для користувача пристроїв. Silent Circle - конфіденційність голосових і відеодзвінків, безпечну передачу повідомлень і файлів. Не так давно партнером Vertu став знаменитий британський музей - Лондонська національна галерея.

Так що ж собою являє Лондонська національна галерея?

творчий екскурс

Лондонська національна галерея була створена в 1824 році. Її першим придбанням стала колекція картин банкіра Джона Джуліуса Ангерштейна, що складається з італійських творів мистецтва - в їх числі монументальне полотно Себастьяно дель Пьомбо «Воскресіння Лазаря», а також роботи майстрів голландської, фламандської та англійської шкіл.

З моменту заснування галереї ключова роль у розвитку національної колекції належала колекціонерам і меценатам. Завдяки їх благодійної діяльності була зібрана і відкрита для відвідувачів багатюща скарбниця художнього мистецтва. Сьогодні в Лондонській національній галереї виставлено понад дві тисячі західноєвропейських живописних полотен тринадцятого - початку двадцятого століть. Серед них - роботи майстрів зі світовим ім'ям: Боттічеллі, Леонардо да Вінчі, Рафаель, Рембрандт, Тиціан і багатьох інших.

Керівництво галереї

У 1855 році, через 31 рік після створення галереї, заснований пост директора, в обов'язки якого увійшли вибір художніх творів і розташування для експозицій, опис та забезпечення схоронності картин. Першим директором галереї став знавець живопису, художник і меценат Сер Чарльз Істлейк, чий внесок в її розвиток складно переоцінити. За десять років його діяльності на цій посаді галерея поповнилася 139 шедеврами пензля старовинних майстрів, в тому числі картинами Джованні Белліні «Мадонна лугова», Паоло Уччелло «Битва при Сан-Романо» і багатьма іншими.

В даний час з-за значимістю в житті країни призначення на пост директора Національної галереї затверджується прем'єр-міністром Великобританії. 17 серпня 2015 року новим, п'ятнадцятим по рахунку, директором Національної галереї став Габріеле Фінальді. До цього він обіймав посаду заступника директора по колекціях і дослідної роботи Національного музею Прадо в Мадриді. Його співпраця з Лондонською галереєю почалося ще в 1995 році, коли під його керівництвом тут пройшли виставки «Іспанська натюрморт від Веласкеса до Гойї», «Відкриття італійського бароко», «Орацио Джентилески при дворі короля Карла I» і «У пошуку рятівника: образ Ісуса Христа ».

Повсякденна діяльність галереї, безпеку зберігання експонатів та збільшення їх колекцій, прийняття рішень за основними фінансовими та стратегічних питань - ось далеко не повний перелік повноважень директора галереї сьогодні.

Хранителі мистецтва

Пост зберігача був створений в 1824 році, в період заснування Національної галереї, і першим на нього призначили Вільяма Сегуіра. Спочатку він ніс відповідальність за все рутинні адміністративні та наглядові питання в галереї. Тільки з 1960 року, коли для виконання більшості адміністративних обов'язків був підготовлений спеціалізований персонал, охоронці змогли вільно здійснювати функції куратора, присвячувати себе вивченню і догляду за художньою колекцією.

Щоб дорогоцінними творіннями змогли милуватися справжні і майбутні покоління, зберігачі галереї спільно з вченими проводять регулярні перевірки стану картин, контролюють рівень освітленості, температуру і вологість в залах галереї. Крім того, під їх керівництвом виконуються основні реставраційні роботи.

Партнерство з Vertu

Лондонська Національна галерея - це не тільки сховище безцінних раритетів, а й науково-освітній центр, де їх вивчають, реставрують і популяризують. Тут проходять художні виставки, наукові конференції, лекції відомих мистецтвознавців, а також освітні програми. Крім отримання естетичного задоволення від споглядання шедеврів світового мистецтва, в Національній галереї можна відпочити і випити кави, придбати сувеніри, книги і копії картин, представлених в численних експозиціях. Бажаючі можуть прослухати аудіолекції або подивитися мультимедійні презентації. По неділях в галереї традиційно проводяться Дні сім'ї, які представляють собою набір розважальних і освітніх заходів сімейного характеру.

Керівництво Національної галереї шукає творчі шляхи розширення громадської доступності та підтримки інтересу до скарбниці нації серед найширших верств населення. Тому прикладом служать численні інтерактивні соціальні проекти. Тож не дивно, що цей знаменитий британський музей зі світовою популярністю став партнером Vertu. Мета сотруднічетсва - вдало доповнити геніальними творами старовини високотехнологічні твори сучасного телефоностоенія. Представники Галереї відповідають за надання власникам телефонів Vertu доступу до кращих зразків художньої творчості, розміщеним в її стінах. Це дає їм можливість постійно мати під рукою джерело творчого натхнення і всюди насолоджуватися красою і пишністю шедеврів світового мистецтва.

Так що ж собою являє Лондонська національна галерея?