До Києва приїхав майстер X-Ray-фотографії і автор найбільшого в світі рентгенівського фото Нік Візі

Вперше в Києві колекціонери і критики зможуть побачити оригінальні роботи Візі, людини, про який вираз "бачити внутрішню красу речей" може бути сказано в буквальному сенсі, зазначають організатори проекту, повідомили в галереї Brucie Collections.

Називаючи себе "завзятим експериментатором і руйнівником правил", він користується рентгенівським апаратом замість традиційної фотокамери, створюючи дивовижну, чарівну картину, яка пропонує глядачеві задуматися про те, що знаходиться під поверхнею - починаючи з геометрії квітки і закінчуючи анатомією пасажирського літака.

Народжений в 1962 році в Лондоні і нині живе близько Мейдстон, Англія, Нік Візі починав свою кар'єру в рекламі і дизайні і займався традиційною фотографією, поки одного разу йому не довелося зробити рентгенівське фото банки коли для телевізійної програми. Зробивши заодно знімок взуття, в якій він був у той день, Візі був вражений отриманим ефектом. Це стало переломним моментом в його роботі. Присвятивши понад двадцять років експериментальному досвіду зйомки "того, що всередині", вибираючи такі несподівані об'єкти, як, наприклад, справжній цегляний будинок або рухома крапля води, Нік визнає, що він не перший, хто використовує рентгенівські промені в мистецтві, але його знімки виразно найбільш вражаючі.

Нік Візі є лауреатом багатьох фотографічних і дизайнерських нагород, включаючи IPA Lucie Awards, AOP, Graphis, Communication Arts, Applied Arts, PX3. Творчість Візі відзначено нагородами від D & AD і номінацією на звання Фотограф року від IPA Lucie в 2008 році.

На рахунку Візі найбільша в світі рентгенівська фотографія на сьогодні, яка зафіксувала Боїнг 777 в натуральну величину і виставлена ​​в аеродромному ангарі.

Фотографія Візі представлена ​​в галереях по всьому світу, викликаючи незмінний інтерес у Північній Америці, Європі та Азії. Музей Вікторії і Альберта в Лондоні додав його роботи до британської національної колекції фотографії, рентгенівські фото Візі є частиною постійних експозицій у Музеї сучасного мистецтва (Сан-Франциско), Сібері груп (Нью-Йорк), Німецькому музеї Рентгена (Німеччина).

Нік Візі - автор декількох фотокниг, що охоплюють майже два десятиліття його наукового мистецтва і незліченна безліч об'єктів, просвітити які могло прийти в голову тільки йому одному.

З 28 березня 2012 шанувальники сучасного мистецтва зможуть побачити і придбати вибрані роботи Ніка Візі в галереї Brucie Collections. Виставка триватиме до 13 травня 2012 року.

За матеріалами: korrespondent.net