День народження зірки: Юрій Гальцев

10:12

Артистові естради і клоунади, акторові кіно, заслуженому артисту Росії Юрію Гальцева сьогодні виповнилося 52 роки.

Юрій Гальцев народився 12 квітня 1961 року в місті Курган, де і здобув середню освіту в школі №31. Пізніше навчався в Курганському машинобудівному інституті на спеціальності "Автомобільне господарство". Коли Юрій був ще студентом, він очолив агіттеатр, а також грав і співав у ВІА "Трувери". Після отримання інженерної освіти Гальцев вирішує зробити творчу кар'єру. У 1988 році він випускається з Ленінградського інституту театра.ю музики і кінематографії за фахом "Музично-мовна естрада".

До відкриття свого тетра, Юрій Гальцев грав в таких театрах як "Буф", "Фарси", "На Ливарному" і "Лицедії". У 1999 році він організував "ПРАСКА" (Універсальний театр Юрія Гальцева), де грав в спектаклях "Віртуози Неви", "Юра з Петербурга", "Веселі картинки".

У грудні 2008 року був призначений художнім керівником петербурзького Театру естради. Паралельно з цим, Гальцев викладає в Санкт-Петербурзької державної академії театрального мистецтва.

З листопада 2010 року Юрій Гальцев разом зі своїм творчим напарником Геннадієм Вєтровим почав вести гумористичну телепередачу «Два Веселих Гуся». Разом з колегами по естраді провів в Кургані фестиваль мистецтв «Середина літа».

Юрій Гальцев одружений на Ірині Ракшина з 1987 року. Має доньку, сина і внука.