Книга "Галактика Інтернет" - Кастельс Мануель - Читати - Завантажити djvu - Купити, Відгуки - Літмір

Галактика Інтернет

Виберіть формат скачування:

Інтернет став звичайною частиною нашого життя і звичним робочим інструментом. Як він з'явився? Хто створив нею? Як позначився Інтернет на сфері комунікацій, на Економіці? До яких змін в культурі призводить поширення Інтернету? Як змінюються під його впливом відносини між людьми? Як змінилася структура нашого повсякденного життя? Книга одного з найвідоміших соціологів сучасності професори Мануеля Кастельса (Каліфорнійський університет в Берклі, США) відповідає на ці та багато інших питань на основі фундаментального всебічного аналізу. Книга призначена для широкого кола читачів. Мануель Кастельс (р. 1942), один з найвідоміших соціологів сучасності, професор Каліфорнійського університету в Берклі, де викладає соціологію і міське і регіональне планування з 1979 року. До цього він 12 років викладав у Вищій школі соціальних наук в Парижі. Як запрошений професор читав лекції в п'ятнадцяти університетах по всьому світу, а також - в якості запрошеного лектора - у різних академічних і професійних інститутах в тридцяти п'яти країнах. Мануель Кастельс - автор двадцяти книг, включаючи тритомну монографію «Інформаційна епоха: Економіка, суспільство і культура» (1996-2000), опублікована вже на дванадцяти мовах. Крім того, він був членом групи експертів, запрошеної урядом Росії (1992), експертної групи ЄС з інформаційного суспільства (1995- 1997), членом наглядової ради ООН з інформаційного суспільства (2000-2001).

Поділитися: Поділитися:   : 0 Мій статус книги: : 0 Мій статус книги:

{ "B": "276256", "o": 30}

Як він з'явився?
Хто створив нею?
Як позначився Інтернет на сфері комунікацій, на Економіці?
До яких змін в культурі призводить поширення Інтернету?
Як змінюються під його впливом відносини між людьми?
Як змінилася структура нашого повсякденного життя?