З 217-річчям Одесу привітають легендарні "Сябри", Жванецький і Лепс

1. АВТОР:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

14 серпня 2011, 19:09 Переглядів: 14 серпня 2011, 19:09 Переглядів:   Розвезе одеситів додому безкоштовний транспорт

Розвезе одеситів додому безкоштовний транспорт.

Курортний сезон в Одесі добігає кінця, а значить не за горами День міста. Свою 217-ту річницю Одеса відзначатиме кілька днів фестивалями, виставками і великим салютом. Основна програма, за традицією, запланована на 2 вересня.

Мабуть, найбільш очікуваним подарунком Одесі на день народження стане відкриття пам'ятника Ісаку Бабелю. Монумент одеському письменникові з'явиться на розі вулиць Жуковського і Рішельєвської. На відкритті будуть не тільки представники влади, літератори і культурознавці, а й нащадок легендарного одесита - його онук Андрій Малаев-Бабель.

Подарують Одесі і меморіальну дошку бургомістра першого Одеського магістрату Федору Флогіаті.

ГАЛА-КОНЦЕРТ. У числі традиційних заходів - рок-фестиваль "Пікейні жилети", фестивалі клезмерської музики і нового польського кіно, концерт "Одеський дворик". Не обійдеться і без щорічного гала-концерту на Потьомкінських.

На сцені побачимо короля шансону Григорія Лепса, Ірину Білик, групи "Нещасний випадок", Максима Леонідова, етно-рок-колектив "Пелагея" і легендарних "Сябрів". Вести шоу буде Святослав Белза в компанії з двома одеситками - Діаною Малої і Вікторією Пісьмеченко.

"Це буде по-справжньому яскравий концерт, якого давно не було в Одесі", - обіцяє організатор гала-концерту і директор Одеського російського драмтеатру Олександр Копайгора. Привітає рідне місто зі святом і майстер гострого слова Михайло Жванецький, а ось серед високопоставлених гостей - глави адміністрацій президента Росії - Сергій Наришкін , І президента України - Сергій Льовочкін .

Після концерту на селища Котовського, Таїрова і Черемушки одеситів розвезе додому безкоштовний транспорт з вулиці Приморської і Митної площі.

А ще віщати про свято і піднімати настрій гуляють буде прогулянковий трамвайчик з Одеським муніципальним оркестром духової музики ім. Саліка на борту.

Школярам розкажуть "ЗА ОДЕСУ"

Не залишаться осторонь і одеські школярі. Так, напередодні Дня міста, 1 вересня, у всіх школах міста пройдуть відкриті уроки "Історія символіки рідного міста" і "Що ти знаєш про символіку міста?".

"Це дуже важливо, адже якщо не проводити такі уроки, скоро День міста ніхто не буде відзначати. ​​До речі, що приємно, діти цікавляться історією Одеси", - говорить викладач середньої школи Анжеліка Маркова.

Також в список освітніх заходів увійдуть дні відкритих дверей в міських бібліотеках, ярмарки та виставки. Спеціально для дітей з малозабезпечених сімей в Одеському театрі музичної комедії відбудеться концерт "Відпочинок по-одеськи".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Одеса Одеса

, школи , Білик , концерт , шоу , програма , ярмарки , відкриття , Пелагея , Лепс , день міста

Ви зараз переглядаєте новина "З 217-річчям Одесу привітають легендарні" Сябри ", Жванецький і Лепс". інші Новини Одеси дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Маркевич Надія

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.