Фестиваль «Віфлеємська зірка» в Тольятті завершився яскравим гала-концертом

15 січня 2017 року в Палаці культури «Тольятті» відбувся заключний гала-концерт VIII обласного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Віфлеємська зірка-2017». Участь у святковому заході взяли молоді таланти з різних установ: загальноосвітніх, недільних і музичних шкіл, палаців культури, дитячих садків, шкіл мистецтв, інтернатів, дитячих будинків міст і сіл Самарської області - Самари, Тольятті, Жигульовска, сіл Ставропольського району.

Протягом семи днів на концертних майданчиках фестивалю вони виступали з концертними програмами - читали вірші, виконували духовні і російські народні пісні, танцювали, навіть показували міні-спектакль «Різдвяна історія». Всього у фестивалі в 2017 році взяло участь близько трьох тисяч дітей.

В ході святкового заходу були озвучені підсумки конкурсу художньо-прикладної творчості, конкурсів творів, відеороликів, вручені подарунки, дипломи та грамоти.

Завершився концерт традиційним виконанням зведеним хором учасників гала-концерту - лауреатів фестивалю «Віфлеємська зірка» пісні «Різдвяна колискова».

Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Віфлеємська зірка» має статус обласного заходу і проводиться з благословення митрополита Самарського і Сизранського Сергія з метою пропаганди російської національної культури, народних традицій, моральних і духовних цінностей православ'я, залучення дітей та юнацтва до духовного, культурної та історичної спадщини російського народу. Його організаторами є некомерційний фонд «Дитячий єпархіальний освітній центр», ВАТ Палац культури «Тольятті» ім. Н.В.Абрамова, муніципальне бюджетна установа культури «Тольяттинская бібліотечна корпорація», Тольяттинское відділення Всеросійської творчої громадської організації «Союз художників Росії». Тема фестивалю - свято Різдва Христового, а також любов до Бога, Батьківщини і ближнього, краса зимової російської природи.

В рамках VIII обласного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Віфлеємська зірка-2017» в бібліотечно-сервісному центрі № 13 (м Тольятті, вул. Л.Чайкіної, 71а) відкрилася традиційна виставка лауреатів конкурсу художньо-прикладної творчості, а автори найкращих робіт отримали гран-прі від Тольяттинского відділення Всеросійської творчої громадської організації «Союз художників Росії». Восьмий рік поспіль конкурс художньо-прикладної творчості збирає численних учасників різних вікових категорій: від вихованців дитячих садків до студентів вищих навчальних закладів.

Цього року участь у фестивалі бере понад сто освітніх установ. На виставці представлено понад двісті робіт, які розкривають російську національну культуру, народні традиції, моральні та духовні цінності, а також долучають дітей і юнацтво до культурної та історичної спадщини російського народу. 24 січня 2017 року відбудеться урочисте підведення підсумків конкурсу в цій номінації та нагородження переможців.