Настільна гра Зоопаніка (Panicozoo)

Настільні ігри Cocktail Games - це короткі веселі ігри для будь-якої компанії! Ось, наприклад, Зоопаніка (Panicozoo) - гра на швидкість та уважність.

Компоненти настільної гри Зоопаніка (Panicozoo   Джунглі:  У зоопарку панує справжній переполох - частина тварин вирішила повернутися в свою природне місце існування Компоненти настільної гри Зоопаніка (Panicozoo Джунглі: У зоопарку панує справжній переполох - частина тварин вирішила повернутися в свою природне місце існування. Групі досвідчених доглядачів було доручено повернути всіх втікачів в їх вольєри. Справа за малим - з'ясувати, хто ж все-таки пропав.

Пінгвін, змія і носоріг граються на просторі. І зовсім не хочуть повертатися в затишний зоопарк. Але це ще півбіди, адже абсолютно не зрозуміло, хто з тварин дикий, а хто утікач. Щоб розібратися в цьому хаосі, учасники повинні уважно оглянути 14 картинок і знайти тварину, яке намальовано на всіх картинках. Після цього перевертається заповітна 15-а карта. Якщо назване тварина на ній відсутня - утікач благополучно знайдений, картку забирає переможець, а гра триває далі.

Силует або картинка? Перш ніж гра почнеться, учасникам треба буде зробити вибір - якими картами грати. У грі є картки з чорно-білими силуетами тварин і аналогічні картки з кольоровими ілюстраціями. Роблячи свій вибір, гравці визначають складність Зоопанікі, адже встежити за чорно-білими силуетами набагато складніше, ніж придивитися до різнобарвним малюнків. Ми рекомендуємо для початку освоїтися з кольоровими картками, а потім переходити до силуетів.

Зоопаніка (Panicozoo) - це настільна гра на швидкість та уважність. Учасникам потрібно якомога ШВИДШЕ ЗА оглянути всі відкриті картки і ПЕРШИМ назвати тварину, яке є на всіх картках. З кожним ходом гра буде ставати все складніше, адже назви вже зібраних тварин повторювати не можна. Тобто, їх ще потрібно ПАМ'ЯТАТИ.

Якщо ти сміливий, спритний і вмілий ... В Зоопаніку (Panicozoo) можна грати в компанії від двох до п'яти учасників. Від себе зауважимо, що чим більше гравців збереться за одним столом, тим азартніше і цікавіше обіцяє бути змагання. Гра недовга, підходить для будь-якого віку, починаючи від 8 років і здатна заповнити будь-яку паузу між іншими великими заняттями. Для самих маленьких доглядачів зоопарку розробники передбачили спрощений варіант правил. До того ж картки намальовані дуже добре, так що по ним можна познайомити малюків зі світом диких тварин;)

Слон з маленької коробочки. У традиційній мініатюрної коробочці від Cocktail Games цього разу вмістився цілий зоопарк. Ви знайдете 15 карток з чорно-білими силуетами тварин, 15 карток з кольоровими картинками тварин і 15 карток з кольоровими і чорно-білими ілюстраціями. Крім того тут є три карти з правилами гри Зоопаніка (Panicozoo) французькою мовою. Ну а правила гри Зоопаніка (Panicozoo) російською мовою Ігровед прикладає до кожного примірника гри.

Інші ігри від Cocktail Games »

Силует або картинка?