Телепередача «Х'ю Лорі: Пусть говорят» на каналі «Культура», Владивосток

1. Культура
  2. тривалість

Концерт популярного британського актора і музиканта Х'ю Лорі, відомого глядачам за фільмами "Дживс і Вустер", "Доктор Хаус". Прозвучать джазові стандарти та блюзові композиції, що увійшли в його дебютний альбом 2011 року Let Them Talk. Крім того, що Лорі виконує вокальні партії, він також грає на фортепіано і гітарі. Також Лорі прогуляється вулицями Нового Орлеана і розповість глядачам про історію джазу, пов'язану з цим містом. За участю Тома Джонса і Ірми Томас.

Концерт популярного британського актора і музиканта Х'ю Лорі, відомого глядачам за фільмами Дживс і Вустер, Доктор Хаус Культура

Помилка в розкладі

тривалість