Сферичний кінотеатр Atmasfera360: 26, лютого виступлять Павло Ігнатьєв і Катіко Пурцеладзе - концерт із циклу «Джаз під зірками", Київський Планетарій

26 лютого, о 19.30 в рамках циклу "Джаз під зірками" в сферичному кінотеатрі Atmasfera360 (Київський планетарій) відбудеться концерт Павла Ігнатьєва (рояль) і Катіко Пурцеладзе (вокал).

Дует київських музикантів Павла Ігнатьєва і Катіко Пурцеладзе - це союз свободи, краси, легкої свіжості і довгоочікуваного щастя, так необхідного всім, хто не може не відчувати прояв справжнього в житті, в звуках ...

Програма, яку музиканти вирішили зіграти по зірками ATMASFERA 360, стане невеликим експериментом. У цей вечір прозвучать відомі світові хіти в несподіваних джазових і лаунж-обробках.

Ви почуєте пісні Beatles, RadioHead, Оasis, Depeche Mode, Red Hot Chilli Peppers, Kate Bush, Donna Summer, Michael Jackson і інших, а ще - знамениті саундтреки до деяких відомих фільмів і мультфільмів.

Двоє самобутніх музикантів створять на сцені неповторну атмосферу, занурившись в яку ви на пару годин забудете про зовнішній світ. Ви підете в подорож по емоційним хвилях і безконечними просторами Всесвіту, завдяки прекрасній живій музиці і вражаючою тривимірній графіці на куполі ATMASFERA 360!

Павло Ігнатьєв грає авторську щиру музику на стику класичної та джазової традицій. На рахунку Павла вже дев'ять сольних альбомів. Він відомий в Києві завдяки регулярним виступам в столичних арт-клубах, великим сольним концертам, виступів на Міжнародних джазових фестивалях, грі в проекті "Вірші, листи, джаз", а також спільними роботами з групою "Boombox", з Сергієм Бабкіним, Алексом Луною , співачкою Альошею, гітаристом Геннадієм Бондарем. (Www.pavelignatyev.com.ua)

Катіко Пурцеладзе співає м'яким проникливим голосом. Солістка київського гурту "JT Fresh" (www.jtfresh.com.ua). Актриса кіно, серіалів, театральних мюзиклів. Артистизм, незвичайна виконавська манера і талант зробили Катіко однією з найяскравіших вокалісток української сцени. Голос Пурцеладзе звучить зі сцен міжнародних джазових фестивалів України, Росії, Польщі. Голосом Катіко співають герої диснеївських мультфільмів з українським дубляжем (її голос звучить у джазових мультфільмах-мюзиклах виробництва компанії Уолта Діснея - "Принцеса і жаба", "Геркулес", "101 далматинець", "Попелюшка", "Веселі ніжки 2", "Маппет -шоу "," Холодне серце "в українському дубляжі).

Сферичний кінотеатр Atmasfera360 / Київський Планетарій представляє ексклюзивний цикл концертів "ДЖАЗ І КЛАСИКА ПІД ЗІРКАМИ". В унікальному залі-куполі ATMASFERA 360 по п'ятницях проходять концерти джазової та класичної музики в супроводі візуальних спецефектів. Симбіоз візуальних технологій 21-го століття і живої музики від кращих музикантів і найвідоміших музичних колективів.

Приголомшливо-красиві візуальні спецефекти, космос прекрасних звуків і зоряний пил галактик дарують відчуття, які варто пережити! Концерти під зірками в Atmasfera 360 відкривають новий дар: ви зможете не тільки чути, але й бачити музику!

Слідкуйте за анонсами на сайті www.atmasfera.com.ua

Вартість квитків: 100, 120, 150 і 180 грн.

Купити квиток можна на сайті.

Акредитація для ЗМІ 067 770 07 57, 050 800 59 03

Тел для довідок та замовлення квитків: (067) 324-33-53

Сферичний кінотеатр ATMASFERA360 / Київський Планетарій, вул. Велика Васильківська 57/3.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram