Чим зайняти дитину в Читі в новому навчальному році?

1. Центр естетичного виховання дітей «Орнамент» працює в нашому місті з 1990 року. Це єдина установа...
  2. «Школа раннього розвитку» для самих маленьких
  3. «ОрнаМенталочка»
  4. «Початкова школа дошкільника» для дітей 5-6 років
  5. Відділення естетичного виховання
  6. Хореографія для дітей 2-7 років
  7. Музично-театральна студія «Теремок» для дітей 5-6 років
  8. Студія ліплення "Пластилінова чудо» для дітей 4-5 років
  9. Студія образотворчого мистецтва для дітей 5-6 років

Центр естетичного виховання дітей «Орнамент» працює в нашому місті з 1990 року. Це єдина установа Чити, де навчаються діти від 2 до 7 років як по розвиваючих програм, так і з естетичних напрямів.

Центр має великий практичний досвід, усталені традиції і висококваліфікований колектив, який використовує в своїй роботі сучасні інноваційні технології. Педагоги і психологи завжди відкриті для консультацій і можуть надати допомогу у виборі напрямку.

Потрапити сюди нескладно - при наявності місця в групі беруть всіх охочих. Фахівці рекомендують привести своїх дітей до 1 вересня, так як на всіх відділеннях навчальний план розписаний на рік вперед, і чим раніше дитина почне включатися в процес, тим йому буде легше.

За одне відвідування ваша дитина побуває на чотирьох уроках по 20-25 хвилин, де з ним будуть займатися висококваліфіковані викладачі-предметники, які готують дошкільнят до навчального процесу. Заняття побудовані так, щоб ваш малюк отримав всебічний розвиток, але при цьому не був перевантажений інформацією. Діти навчаються в різних групах в залежності від віку.

Все, що відбувається в Забайкаллі і місті Чита

«Школа раннього розвитку» для самих маленьких

Хлопців 2 років педагоги готують до дитячого садка. Малюки ходять на уроки розвитку мовлення, образотворчого мистецтва, музики і ритміки, а ще з ними працює психолог. У групі всього 5-6 чоловік.

На заняттях з дітьми 3-4 років удосконалюються музичні, хореографічні та інші творчі здібності, триває розвиток мови. Нововведенням центру є урок «LEGO-світ». Діти пізнають навколишній світ, використовуючи конструктор LEGO. У них розвивається дрібна моторика, логічне мислення, заодно відбувається знайомство з елементарною математикою.

У групі займаються не більше 10 осіб. Вартість навчання - 2 тисячі 300 рублів на місяць.

«ОрнаМенталочка»

Ще одне нововведення центру для дітей від 4 до 7 років - заняття ментальної арифметикою. Вони допомагають розвивати логічне мислення, дрібну моторику, уважність, вміння рахувати в умі і розуміти інструкцію. Дитина вчиться слухати і чути.

Наповнюваність груп на курсі становить 5-6 чоловік, щоб педагог міг знайти індивідуальний підхід до кожного учня.

«Початкова школа дошкільника» для дітей 5-6 років

Розпочинається активна підготовка до навчання. Дітей вчать писати, рахувати і читати, не забуваючи при цьому про музику, хореографії, образотворчому мистецтві. Разом з педагогом хлопці роблять перші кроки у вивченні англійської мови.

У цьому віці велика увага дітям приділяє педагог-психолог. На заняттях застосовуються пісочна терапія, казкотерапія і інші методи навчання. Психолог проводить тестування, за результатами якого він може розповісти вам про готовність дитини до школи, прогалини в знаннях, над якими варто попрацювати, За бажанням можливе проведення індивідуальних занять з фахівцем.

Наповнюваність груп у цьому віці - не більше 13 осіб. Для хлопців 5 років навчання коштує 2 тисячі 500 рублів на місяць, для дітей 6 років - 2 тисячі рублів.

Відділення естетичного виховання

У центрі «Орнамент» також працюють студії естетичного виховання, де дошкільнята 3-7 років поглиблено займаються образотворчим мистецтвом, хореографією, музикою, театром, прикладною творчістю, іноземною мовою. Конкретному напрямку присвячується весь урок. Заняття тривають 45-60 хвилин.

Вартість навчання в студіях - від 1 тис 500 рублів на місяць.

Хореографія для дітей 2-7 років

У цьому році для юних танцюристів відкрито нову майданчик. Тепер заняття в хореографічних студіях проводяться не тільки за адресою: вулиця Курнатовського, 38, а й у будівлі Бізнес-центру «Авангард» на вулиці Шилова, 35а.

У центрі «Орнамент» танцями займаються діти з 2 до 7 років у відповідних вікових групах.

З малюками на уроках, крім розучування дитячих номерів і розтяжки, яка легко дається в цьому віці, займаються вправами з предметами, що дозволяє розвивати координацію з раннього дитинства.

До хлопців постарше вимоги вище. Збільшується кількість занять на тиждень. Викладачі проводять уроки з класичного і сучасного танцю. Є заняття і по популярним в наш час вуличних напрямками навіть для дітей 5-6 років.

Музично-театральна студія «Теремок» для дітей 5-6 років

Тут велика увага приділяється фольклору і російським традиціям. Діти беруть участь у театралізованих виставах, роблять перші кроки на сцену, вчаться розповідати вірші і співати пісні перед публікою.

Студія ліплення "Пластилінова чудо» для дітей 4-5 років

Це новий напрямок. На заняттях діти будуть використовувати як звичайний пластилін, так і спеціальну масу для ліплення Play-Doh, до складу якої входять тільки борошно, пшениця, сіль і вода, а також нетрадиційні методи ліплення з використанням різних матеріалів.

Студія образотворчого мистецтва для дітей 5-6 років

Діти вчаться малювати, застосовуючи різні сучасні технології, наприклад, малювання на воді - Ебру.

«Орнамент» запрошує всіх, хто ще не встиг записатися, на заняття. Дізнатися про наявність вільних місць у групах можна по телефону: 217-004 або прийти особисто за адресою: вулиця Бабушкіна, 82.

Ольга Сошникова 2018-08-27 10:00, 27 серпня 2018