День Незалежності: Київ, Львів, Одеса

1. Хочу активного відпочинку!
  2. Що слухати?
  3. А поїсти?
  4. Хочу активний відпочинок!
  5. Що послухати?
  6. А поїсти?
  7. Хочу активний відпочинок!
  8. Що послухати?
  9. А поїсти?

День Незалежності - один з найяскравіших і очікуваних в Україні свят. Кожне місто готується до цього дня, дотримуючись свої, особливі традиції. Команда Добово виділила ті події в ключових українських містах, які в повній мірі передадуть атмосферу національного свята.

Київ Київ

Хочу активного відпочинку!

В цьому році вперше пройде міжнародний парад вишиванок, ті є взяти участь в ньому можуть всі закохані в культуру своєї країни. Кожен народ світу зможе представити на святі свою культуру, національні традиції і звичаї, а також продемонструвати тільки йому властиве плаття. Ще в рамках параду пройде змагання хорів. Азартне, в загальному, подія ...

Де: Софійська площа

Що слухати?

Трохи мудрою і вічної музики у виконанні молодіжного оркестру iCulture Orchestra, який представлений талановитими музикантами з України, Молдови, Азербайджану, Вірменії, Грузії та Білорусі. Програма концерту тримається в секреті. Кажуть, на глядачів чекає сюрприз. Вдалося з'ясувати лише, що обов'язково будуть звучати твори Бетховена, Лисенка, Монюшка, Караєва ... Чудова музика, перевірена часом, буде супроводжуватися сучасним піротехнічним шоу.

Де: біля Софіївського собору - Майдан Незалежності

Напередодні Дня Незалежності в Києві пройде «половинчастий» концерт. Шляхи музикантів популярної білоруської групи «Ляпіс Трубецькой» розійшлися, проте навіть окремо музиканти продовжують радувати шанувальників своєю творчістю. 23 серпня у Львові відіграє одна з половин - група TRUBETSKOY. Організатори гарантують: впізнавані хіти будуть, але в новому звучанні.

Де: Docker Pub, 23 серпня

А поїсти?

Ресторан «Спотикач». Назва багатообіцяюче для тих, хто любить міцні настоянки, без яких рідкісний свято може обійтися.

Де: вул. Володимирська, 1б

Ресторан «За двома зайцями». Всі дивилися однойменний фільм. Ні? Цю прогалину необхідно заповнити! Можливо, крім українських страв, в цьому ресторані вам запропонують заодно кіноперегляд. Це вже як піде. А ось в тому, що нагодують смачно, можете не сумніватися.

Залишаюся тут жити! Залишаюся тут жити

Львів

Хочу активний відпочинок!

Домашньої свято «Моя маленька незалежність» зажадає вашої безпосередньої участі. По-перше, буде ярмарок і аукціон речей видатних українців, і руки самі потягнуться за покупками. По-друге, не виключено, що вас викличуть на поєдинок, тому що в програмі козацькі забави: перетягування каната, стрибки в мішку, стрільба з лука і т. Д. І по-третє, їжа - смачна, українська, з львівським колоритом.

Де: Парк культури і відпочинку ім. Богдана Хмельницького

Що послухати?

З 14 серпня у Львові проходить фестиваль «Музика в Старому Львові», в рамках якого виділили окремий день, присвячений Дню Незалежності України. Відповідальними за святковий настрій призначені струнний квартет «Леополіс» та інструментальний ансамбль «Високий замок». Прозвучать кращі твори європейських композиторів. Так, знову класика - ось така у нас витончена незалежність.

Де: Вірменський дворик, вул. Вірменська, 7

А поїсти?

Хтось чекає сніданку в ліжко, а львівські кавомани пропонують вам приєднатися до утренне трапези на траві на «Ярмарку сніданків». Вперше у Львові пройде великий ранковий пікнік зі сніданками з різних країн світу. У хорошій компанії вип'ємо кілька чашок кави, спробуємо круасани з різноманітними начинками, поласуємо оригінальними омлетами, можна ще включити в ранкове меню легкий десерт, а там вже і до обіду недалеко.

Де: Парк ім. Івана Франка

Пообідати можна на іншому гастрономічному фестивалі - Art BBQ. Тут все по-дорослому: багато м'яса, приготованого кращими кухарями та приправленого пряними (іноді - гострими) соусами. Для тих, хто хоче не тільки є, але і готувати, будуть проведені кулінарні майстер-класи. Ті ж, хто піклується про стрункість, зможуть тут же позбутися від зайвих калорій на уроках сальси, танго та інших танців. Цінують безтурботність знайдуть місце на дегустації вин.

Де: культурно-мистецький центр «Львівський палац мистецтв», вул. Коперника, 17

Забронюють-ка квартиру у Львові прям зараз!

Одеса Одеса

Хочу активний відпочинок!

Z-GAMES: The Spirit Of Action. Обережно! Цей анонс тільки для найвідчайдушніших, тому що мова йде про фест екстриму. «Як вони це роблять?», - запитували ви себе, переглядаючи на YouTube відео з божевільними мотоциклістами, на шалений швидкості злітають в небо. Тепер у вас буде можливість побачити, як, і повторити фінт на майстер-класах. Драйв не буде повним без музики, точніше, без року, тому на фесті виступлять кращі українські і зарубіжні рок-банди. Все, прилив адреналіну забезпечений.

Де: Одеса, Кароліно - Бугаз

Що послухати?

Koktebel Jazz Festival. Улюблений джазовий фестиваль переїхав, але вигляд залишився колишнім. Звуки джазу наповнюють серце нестерпним легкістю, випадкові знайомі стають друзями на все життя, вечір закінчується вранці ... Музичні учасники фестивалю: Крихітка (UA), «Серебряная Свадьба» (BY), Paris Monster (USA), The BearFox (GE) Cepasa (UA ), Undiscovered Soul (CH) та інші.

Де: Одеська область, Затока

А поїсти?

Ресторан «Куманець». Справжня дров'яна піч, рушники, розписна кераміка, прядки - усього начиння багато років і вона додає ресторану схожості з музеєм. Оточені історією ви спробуєте справжню українську кухню з одеським акцентом.

Де: Одеса, вул. Гаванна, 7

А є квартири ближче до Аркадії?

А є квартири ближче до Аркадії

Що слухати?
Ні?