День міста в Петербурзі. Не пропусти Акцію від Турсервіс.

Дорогі мандрівники, 26 і 27 травня запрошуємо вас на чудові святкові дні, присвячені Дню міста Санкт-Петербурга в 2018 році!

Санкт-Петербургу виповнюється 315 років!

Для вас ми приготували чудові подарунки - сувеніри у вигляді ключів від міста. Вони дістануться нашим гостям при розіграші святкової лотереї на екскурсіях 26 і 27 травня!

Свято міста відбудеться 27 травня. Саме в цей день Указом імператора Петра I був закладений Санкт-Петербург.

У денний час і вночі чекаємо вас на екскурсіях по Петербургу і його чудовим передмістях . У нас значний список на ці дні. Всі екскурсії доступні в розкладі для бронювання та оплати.

У програмі проведення Дня міста завжди є місце для заходів, які цікаві для дорослих і дітей, для сімейного та групового відпочинку на самих різних майданчиках. Місто до цього дня засяє чистотою, буде прикрашений квітами і ніжною бірюзою листя. Запустять фонтани, а в храмах проведуть святкові служби. Всі, хто прийде в цей день на прогулянки випробують справжній душевний підйом.

• Зазвичай це свято починається з покладання квітів до Пам'ятника Петра I на Сенатській площі (Мідний вершник) о 10 годині ранку. Об 11:30 пострілом гармати з Государева бастіону Петропавлівської фортеці оголошується урочисте відкриття свята.
  • У всіх парках відпочинку, садах заплановані виступи танцювальних та музичних груп. Наприклад, Бал національностей на Стрілці Василівського острова, на якому візьмуть участь понад 20 національних колективів і виконавців. Будуть представлені національні кухні, ремесла, музичні інструменти та інше. Тут можна буде зробити фото на пам'ять з представниками народів Росії.
  • На стадіоні ЛЕМЗ о 12:00 розпочнеться рок-фестиваль «Вікна відкрий». Учасниками стануть «Арія», «Пілот», «25/17», «Калинов мост», «Різні люди» та інші.
  • У парку 300-річчя Санкт-Петербурга після закінчення Великого велопараду відбудеться флешмоб «314 повітряних зміїв».
  • На Центральній алеї Літнього саду пройде відкритий пленер «Я малюю Петербург». Початок об 11:00. На спеціально виставлених 300 мольбертах, всі бажаючі зможуть проявити себе у творчості і намалювати те, що їх особливо вразить на святі.
  • Ще одна чудова захід підготують майстри з Академії ім. Штігліца. У 2018 році відбудеться XXII Міжнародний фестиваль декоративно-прикладного мистецтва «Соляний містечко - місто майстрів». Для вас тут працюватимуть художники, модельєри, дизайнери, склодуви, скульптори, ковалі, керамісти.

• Увечері треба поспішити на Двірцеву площу, де відбудеться гала-концерт «Класика на Двірцевій», в якому візьмуть участь зірки російської та світової музики.

Завершить святкову феєрію салют на Палацовій набережній

Вас чекають незабутні і дуже яскраві враження!